YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ondokuz Mayıs Üniversitesi karıştı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi karıştı
09 Ekim 2012 17:12
Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) özel güvenlikçilerle öğrenciler arasında kavga çıktı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) özel güvenlikçilerle öğrenciler arasında yaşanan tartışmada 1 güvenlik görevlisi yaralandı, 4 öğrenci gözaltına alındı.

OMÜ Kurupelit Yerleşkesi'ndeki Mühendislik Fakültesi'nde bir grup öğrenci, savaş karşıtı materyallerin yer aldığı stant açtı. Okulda görev yapan özel güvenlik görevlileri, fakülte içerisinde izin alınmadan stant açılamayacağını belirterek, öğrencilerden standı kaldırmalarını istedi.

Bu sırada stant açan öğrencilerden biri, güvenlik görevlisi Salih Soylu'nun yüzüne, elinde bulunan bardaktaki sıcak çayı attı. Çıkan arbedede, 4 öğrenci olay yerine gelen polislerce gözaltına alındı.

Yüzünde yanık oluşan ve gözü zarar gören Soylu'nun, 3 gün rapor aldığı öğrenildi. aa

bölücü sol
 // atalay KONURalp
her musubeti,kavgayı,zararı,terörü neden hep sol cenah çıkartıyor?Çünkü ;beyinlerine marks,lenin,mao,stalin,apo,pkk, kck ,ihanet,hainlik,bölücülük,vb leri girip kemirmiş vede beyin bitmiş.Bunların kemalist,demokrat,cumhuriyetci vb ne sahip çıktığına aldanmayın.kıyafet ve davranışlarından karayılancı olduğunu anlarsınız.bunların kuş beyinleri kandile bağlı.yazık.yazık.gören bunları türk sanıyor.Bunlar kürt de olamazlar insanda...
11 Nisan 2013 Perşembe 20:11
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler