YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öğretmenlere indirimli tatil müjdesi
Öğretmenlere indirimli tatil müjdesi
13 Ağustos 2016 19:10
MEB bünyesinde çalışan öğretmen ve emekli öğretmenlerin, Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi otellerde, işletmelerde yüzde 35’e kadar indirimli tatil yapmalarına imkan sağlanacak.

MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, kamu ve özel kurumlar ile kuruluşların hizmetlerinden öğretmenlerin uygun şartlarda yararlandırılması için Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Otelciler Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı. 

Protokol ile MEB'e bağlı olarak çalışan ve emekli öğretmenlerin kendileri veya birinci derece aile yakınlarının Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi otellerden, işletmelerden yılın talep edilen herhangi bir döneminde afişe edilen fiyatlardan yüzde 35’e kadar indirimli olarak yararlanmasına imkan sağlanacak. Türkiye Otelciler Federasyonu, indirim uygulanacak otellerin listesini ve bu otellerde uygulanacak indirim oranlarını, www.turofed.org.tr internet sayfasında ayda bir güncelleyerek duyuracak. 

Konaklama yapacak kişinin MEB'e bağlı öğretmen olduğunu belgeleyecek kimlik kartı veya belge beyan etmesi gerekecek. 

 // vgjb c
guzel...
13 Ağustos 2016 22:31
 // vatan sever
Devlet enazında atanamayan ögretmenlere yardimci olmak için okullarda yapılan hafta sonu kurslarına ücretli ögretmen atayamazmı.Kadroluların maaşı zaten yeterli....
13 Ağustos 2016 21:56
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler