YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Medya Akademisi mülakat sonuçları açıklandı
Medya Akademisi mülakat sonuçları açıklandı
11 Eylül 2017 16:00
Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilciliği Yüksek Öğrenim Kordinatörlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ve ücretsiz olan Medya Akademisi mülakat sonuçları açıklandı

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilciliği Yüksek Öğrenim Koordinatörlüğünce açılan ücretsiz "Medya Akademisi" mülakatları açıklandı. Eğitime hak kazanan öğrenciler için eğitim 15 Eylül'de başlıyor.

Akademide, medyada yaşanan değişim, sosyal medyadaki gelişmeler ve teknoloji kullanımını etkinleştirmeye yönelik uygulamalı ve sistematik eğitimlerin verilmesi hedefleniyor.

Katılımcıların yeni nesil gazetecilik eğitimi alacağı akademide, alanında uzman, medyada aktif çalışan deneyimli gazeteciler ve basın danışmalarınca haber yazım ve teknikleri, sosyal medya uzmanlığı, foto muhabirliği ve haber fotoğrafı çekim teknikleri, basın danışmanlığı ve iletişim teknikleri ile internet ve televizyon haberciliği dersleri işlenecek.

Medya Akademisinde, öğrencilerin gazetecilikteki algı gücünü artırma, güncel olayları yorumlamalarına yardımcı olma, haber kaynağına ulaşma ve olaylara haberci gözüyle bakabilmeleri amacıyla deneyim paylaşımı da yapılacak.

Derslere sürekli katılım sağlayan ve başarılı olan öğrencilere, eğitimin sonunda sertifika verilecek.

Mülakatlar sonucunda ücretsiz olarak eğitim almaya hak kazanan öğrenciler:

AHMET KÜRŞAT ÇANAK
ALİ KEREY
BAYRAM POLAT
DENİZ DAK
ELİF SAZ
EMİNE ÇİÇEK
EMİNE KAPLAN
ESRA ERDOĞAN
ESRA ŞİMŞEK
EZGİ SEZGİN
FATMA ÖZDİLEK
HASAN HÜSEYİN ERASLAN
HİLAL EROĞLU
KEMAL PAMUK
MEHMET ALİ ERTÜRK
MEHMET BİRCAN
MERVE DEMİR
MUSTAFA AKMAN
MUSTAFA ENSONRA
MUZAFFER KUTUN
MÜZEYYEN ESLEK
ÖMER FARUK NAZLIM
RÜVEYDA KARAKAŞ
SEDANUR ÖZCAN
ŞERİFE ÇÖLGEÇEN
ŞULE NUR ÖNER
TAHA DOĞANAY
YAŞAR AYDIN
ZAFER ALTUNTAŞ
ZEYNEP ÜNCÜ

aciklandi.jpg

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler