YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul Valisi'nden tatil açıklaması
İstanbul Valisi'nden tatil açıklaması
07 Ocak 2013 14:16
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, şu an için okulların tatil edilmesinin söz konusu olmadığını ancak son durumun akşam saatlerinde tekrar değerlendirileceğini söyledi.

 

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İHA Muhabirinin kar yağışı ile ilgili sorularını yanıtladı. İstanbul’da beklenen kar yağışının başladığını söyleyen Hüseyin Avin Mutlu, Şehrin çeşitli bölgelerinde yoğun kar yağışı var. Şu anada kadar sıkıntılı bir durum,  kar yağışının getirdiği olumsuz bir yoğunluk yok. Trafik normal akışında. Ana arterler açık. Hatta bütün yolar tamamen açık. Alınan yoğun tedbirler etkisini gösteriyor. Takip ediyoruz. İlave bir tedbir ihtiyacı şu an için gözükmüyor” dedi.
 
Vali Mutlu, İstanbullulardan zorunlu haller dışında araçlarını kullanmamalarını ve toplu taşımayı tercih etmelerini de istedi.
 
Okulların tatil edilip edilmeyeceği sorusunu da yanıtlayan Mutlu, “Sevgili yavrularımız ve eğitmenlerimiz acaba okullarla ilgili bir tedbir alınacak mı diye düşünüyorlar. Onu değerlendiriyoruz. Şayet öğrencilerimizin eğitimi engelleyecek mahiyetti bir olumsuzluk olursa bunu akşam saatlerinde uygun bir şekilde kamuoyu ile paylaşırız. Şu an için tatil söz konusu değil. Akşam en son durumu değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.
 
 
İHA
Okul tatili
 // ilkay uluç
Bu soğukta karda okula nasıl gitsin çocuklar vali sıcak arabasında gezsin 10 11 yaşındaki çocuklar bu karda soğukda sabahın 7 sinde okul yoluna gitsin.
...
07 Ocak 2013 20:39
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler