YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
E-Okul'da karne notları açıklandı, E Okul karne notları
E-Okul'da karne notları açıklandı, E Okul karne notları
21 Ocak 2016 20:15
Öğrencilerin karne notları E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden açıklandı. Çocuklarınızın karne notlarını E Okul üzerinden öğrenebilirsiniz. E Okul karne notlarına nereden bakılır, takdir, teşekkür hesaplaması nasıl yapılır. Detaylar haberimizde.

22 Ocak Cuma günü karne günü. Öğrenciler kadar velilerin de karne heyecanı sürüyor. Ancak karne notları E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden öğrenilebiliyor. Takdir, teşekkür belgesi hesaplamalarının da yapılabildiği E-Okul'dan karne notlarına nasıl bakılır? Takdir, teşekkür hesaplamaları nasıl yapılır?

E Okul Vel Bilgilendirme Sistemine giriş yapabilmek için şu bağlantıya tıklamanız ve çocuğunuzun/kendinizin bilgilerini girmeniz gerekiyor.

E OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

E OKUL'DAN NELER ÖĞRENİLEBİLİR?

E-okul sisteminde öğrenci kaydı, nakil işlemleri, not girişleri, devamsızlık işlemleri, sınav bilgileri, merkezî olarak yapılacak sınavların (TEOG, DPY-B vb.) başvuru ve tercih işlemleri, belge işlemleri (takdir, teşekkür, onur vb.), haftalık ders programı girişleri, alınan belgeler, e-karne, şube yazılı ortalamaları, duyurular ve birçok modül üzerinden bilgi girişleri T.C. Milli Eğitim Bkanalığı sunucularına girilmektedir.

 // Mumuratkarayildiz
Karnemebakmakistiyorum...
18 Haziran 2016 11:15
 // Emirhan iyi
Neyle geç miş...
12 Haziran 2016 23:13
 // Sezgin İrgören
Karne me bakmak istiyorum artık çok kolay değil
A...
23 Ocak 2016 11:44
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler