YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dünya üniversiteleriyle iş birliği devam ediyor
Dünya üniversiteleriyle iş birliği devam ediyor
11 Mart 2014 15:58
İstanbul Aydın Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü, BBP University London yetkililerini Florya Kampüsü'nde ağırladı.

350’nin üzerinde dünya üniversitesiyle eğitim işbirliği bulunan İstanbul Aydın Üniversitesi, Avrupa’nın hukuk ve işletme alanlarında en önemli üniversitelerinden biri olan İngiltere BPP Üniversitesi ile iş birliği anlaşması imzaladı.

İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesini ziyaret eden BPP Üniversitesi Heyeti, İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencilerine ve mezunlara, işletme programlarında “Diploma Tamamlama”, ücretsiz yoğunlaştırılmış ingilizce kursları, 6 ay Londra’da staj garantili programlar ve özellikle Hukuk Fakültesi mezunlarına “LLM Master Programı” gibi imkanlar sunacaklarını belirtti.

BPP Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Andrew Chadwick, İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri için özel programlar hazırlayacaklarını, konaklama ve ulaşım imkanları konusunda destek olacaklarını söyledi. Heyet daha sonra Teknoloji Merkezini ve uygulama laboratuvarlarını gezdi.

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler