YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beklenen telefon geldi
Öğretmenler Gününde Kanalahaber canlı yayına katılıp biraz da sitemkar öğrencisi Gül'ün kendisini aramamasına üzüldüğünü belirten Özdamar'ın beklediği sevindirici telefon geldi.
Beklenen telefon geldi
26 Kasım 2009 / 19:35 Güncelleme: 26 Kasım 2009 / 19:36

Öğretmenler Günü'nde kendisini arayamayan Abdullah Gül'ün bugün gelen telefonuyla sevinen öğretmeni Nurşen Özdamarlar, "Öğrencim olan Abdullah Gül ile konuşmamda sanki 10 yaş gençleştim" diye konuştu.

  
 

Kayseri Lisesi'nden Sanat Tarihi Öğretmeni olan Nurşen Özdamarlar, eski öğrencisi olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından gelen telefonla sevindi. Bugün öğle saatlerinde Cumhurbaşkanı Gül'ün kendisini arayarak Öğretmenler Günü'nü kutladığını söyleyen Özdamarlar, "Telefon geldiğinde Cumhurbaşkanı ile değil de sanki öğrencim Abdullah Gül ile konuşuyor gibiydim. Benim Kayseri'de olduğumu yeni öğrendiğini söyleyerek üzgün olduğunu belirtti. Abdullah Gül benim oğlum gibidir. Beni onun ikinci annesiyim.  Ne zaman Ankara'ya gidersem kesinlikle Köşk'e uğramamı istedi. İnşallah bende Ankara'ya gittiğimde yanına uğrayacağım. Aramasıya ikinci bayramımı yaşadım. Çok mutluyum" diye konuştu. 
 

Telefonla konuşma sırasında kendisini 1968'li yıllardaki gibi hissediğini kaydeden öğretmen Özdamarlar, "Sayın Cumhurbaşkanımız ve aynı zamanda öğrencim olan Abdullah Gül'ün araması beni 10 yaş gençleştirdi" diye konuştu.

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler