YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AÖF final soruları ve cevapları açıklandı!
AÖF final soruları ve cevapları açıklandı!
26 Mayıs 2015 23:35
Binlerce öğrencinin girdiği AÖF 2014-2015 Bahar Dönemi Final soruları ve cevap anahtarı açıklandı. AÖF öğrencileri soru ve cevaplara Anadolu Üniversitesi resmi sitesinden ulaşabilir.

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin yakın zmanda girdiği 2014-2015 Bahar Dönemi Final soruları ve cevap anahtarı, Anadolu Üniversitesi resmi sitesinde yayınlandı.

2014-2015 Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı’na ait sınav soruları ve cevap anahtarları Anadolu Üniversitesi’nin resmi sitesinde açıklandı. Sınavda çıkan sorulara erişmek için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi’ne TC Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli.

Aşağıdaki linke tıklayarak açıklanan sınav sorularını ve cevap anahtarını görmek için sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme girdikten hemen sonra çıkmış sınav sorularına ulaşmak için ‘Oturum Kodları’ sayfasından sorularına ulaşmak istediğiniz dersin sınavının hangi oturumda gerçekleştiğini bulmanız gerekiyor.

Oturum kodunu öğrendiğiniz sınava ati soruları görüntülemek için ise ‘Kitapçık Kodları’ sayfasından oturuma ait sınav kitapçığını bulunuz. Oturum koduna tıkladığınızda sınavda verilmiş olan kitapçığın dijital hali ekranda açılacaktır.

Ayrıca tüm derslere ait cevap anahtarlarına da ‘Cevap Anahtarları’ sayfasından derse ait bölümü bularak soruların doğru cevaplarına erişim sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , ,
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler