YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AÖF (Açık Öğretim) kayıt yenileme işlemleri başladı
AÖF (Açık Öğretim) kayıt yenileme işlemleri başladı
24 Şubat 2015 15:11
Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme dönemi başladı. 2014-2015 öğretim yılının ikinci dönem kayıtları için öğrencilerin 23 Şubat 2015 Pazartesi günü başlayan kayıt yenileme işlemlerine başlaması gerekiyor.

AÖF öğrencileri için bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri Pazartesi günü başladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve anadolu üniversitesi işbirliği ile yürütülmekte olan Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi için sınava girecek olan öğrencilerin bahar döneminde almak istedikleri dersler için aof.gov.tr internet adresinden "ders-ekle-sil" işlemi yapması gerekiyor.

AÖF kayıt yenileme işlemleri ders ekle-sil, ödeme ve kontrol şeklinde gerçekleşecek.Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme işlemleri 2 Mart 2015 Pazartesi günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Başvuru yapamayıp mazeretli olanlar ise 3 Mart ve 4 Mart 2015 tarihlerinde kayıtlarını yenileyebilecekler.  28 Şubat 2015 Cumartesi ve 01 Mart 2015 Pazar günleri  Açık Öğretim Fakültesi Büroları kayıt yenileme işlemleri için açık olacak.

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler