YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2015 AÖF sınav giriş yerleri sorgulama!
2015 AÖF sınav giriş yerleri sorgulama!
23 Ocak 2015 09:48
AÖF final sınavları 24-25 Ocak tarihinde yapılacak. Güz dönemi final sınavı yerleri açıklandı. AÖF sınav giriş yerinizi öğrenmek için haberimizde yer alan link ile sisteme giriş yapabilirsiniz. AÖF sınav giriş belgesi ve ayrıntılar haberimizde..

AÖF öğrencileri yeni bir sınav maratonuna hazırlanıyor.  AÖF 2014 Güz Dönemi final sınavları için son bir hafta. Sınavlara girecek olan öğrenciler için heyecanlı bekleyiş sona erdi. AÖF öğrencileri için final sınav giriş yerleri ve belgesi açıklandı. Öğrenciler 24-25 Ocak'ta yapılacak olan final sınavı yerleri aof.anadolu.edu.tr'den sorgulanabilecek. İşte final sınavı ile ilgili tüm bilgiler haberimizde...

Açıköğretim, İktisat ve İşletme bölümü öğrencilerinin gireceği final sınavları yaklaşırken kurumun resmi sitesinden AÖF öğrencileri için önemli bir duyuru yapıldı. Sınava girecek öğrencilerin TRT Okul kanalında yayınlanacak 'SINAVA DOĞRU' programında cevaplanmak üzere sorularını göndermesi istendi. Soru göndermek isteyen öğrencilerin tek yapması gerek şifre ve e posta bilgileriyle oturum açmak.

AÖF SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler