YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
1'ncinin tercihi Boğaziçi...
1'ncinin tercihi Boğaziçi...
20 Ağustos 2011 11:38
Lisans Yerleştirme Sınavı'nda MF-1 ve MF-2 puan türlerinde Türkiye birincisi olan Kırşehirli Murat Kaan Erdal, Boğaziçi Üniversitesi'ne yerleşti.Kırşehir Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi öğrencisi Murat Kaan Erdal, tercih ettiği Boğaziçi Üniversitesi

Lisans Yerleştirme Sınavı'nda MF-1 ve MF-2 puan türlerinde Türkiye birincisi olan Kırşehirli Murat Kaan Erdal, Boğaziçi Üniversitesi'ne yerleşti.

Kırşehir Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi öğrencisi Murat Kaan Erdal, tercih ettiği Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümüne girmeyi başardı.

Erdal, hedefinin ve hayalinin Boğaziçi Üniversitesi'ne girmek olduğunu belirterek, girdiği ilk sınavda bu amacına ulaştığı için mutlu olduğunu söyledi.

Kendisine LYS sınavlarında ve tercih döneminde destek olan ailesine ve öğretmenlerine teşekkür eden başarılı öğrenci, üniversite eğitiminde de aynı başarıyı göstermek için çaba harcayacağını kaydetti. (AA)

tebrikler
 // yorumculara
Böyle başarılı insanlarla meslektas olmak beni gururlandiriyor. Ancak kardeşime bir diyeceğim var malesef ülkemizde muhendis hakettigi değerin çeyreğini bile gormuyor. Sevgiler....
21 Ağustos 2011 05:00
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler