YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zuckerberg, dünyaya bağlandı komşularına bağlanamadı!
Zuckerberg, dünyaya bağlandı komşularına bağlanamadı!
24 Eylül 2014 19:29
Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, komşuları tarafından park alanını işgal etmekle suçlanıyor.

Mark Zuckerberg “dünyaya bağlan” sloganıyla Facebook’u kurmasına rağmen görünüşe göre komşularıyla iletişim kurmayı başaramamış.

Milyarder, eşi ile 10 milyon dolara dekore ettirdiği evinin de bulunduğu San Fransisco’daki mahallesinin sakinlerinden rahatsız. Komşuları Mark Zuckerberg ve ailesinin park alanlarını işgal ettiğini söylüyor. Geçen yıl 6 yatak odalı evinde tadilat yapan inşaat ekibinin malzemelerini koymak için 4 veya 5 araçlık park alanını işgal edeceği yönünde mahalle sakinlerine bilgi verilmiş.

Zuckerberg’in daha fazla park alanı almak için insanları kiraladığını iddia eden komşusu Trafton Bean, hem kendisinin hem de ev arkadaşlarının, Mark Zuckerberg’in çalışanlarının park alanında gece boyunca araçlarıyla beklediklerini fark ettiklerini söyledi. Bean’ın ev arkadaşlarından biri ise işgalcilerin Zuckerberg tarafından kiralandığını itiraf ettiğini aktardı.

Komşular park sorunu dışında yaklaşık 50 kadar inşaat işçisinin kulakları rahatsız eden matkap ve kaldırım sökme seslerinden de şikayetçi. Fiber optik tel örgülerle korunan Mark Zuckerber’in evinin bulunduğu bazı sokaklar boydan boya birçok güvenlik kamerası ile korunuyor.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler