YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zirve sonrası Macron'dan açıklama: Türkiye konusunda anlaştık!
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Türkiye ile ilişkileri durdurmama, kesin ve sert diyalog içinde olunması gerektiği konusunda AB üyesi ülkelerin lideriyle anlaştıklarını söyledi.
Zirve sonrası Macron'dan açıklama: Türkiye konusunda anlaştık!
20 Ekim 2017 / 20:23 Güncelleme: 20 Ekim 2017 / 21:06

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Türkiye ile ilişkileri durdurmama, kesin ve sert diyalog içinde olunması gerektiği konusunda Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin lideriyle anlaştıklarını söyledi.

Brüksel'deki AB Liderler Zirvesi'nin ardından düzenlediği basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Macron, liderlerle Türkiye konusunu görüştüklerini ifade ederek, "Türkiye ile ilişkileri durdurmama, kesin ve sert bir diyaloğun içinde olunması gerektiği konusunda anlaştık. Dolayısıyla, Türkiye'deki gelişmelere göre, Türkiye ile AB arasındaki ilişkilerin içeriğini belirlememiz gerekiyor. Türkiye'de endişelendirici durumlar var. Komisyon, ilişkilerin nasıl daha iyi olabileceğini inceleyecek ama aynı zamanda terörle mücadele ve sığınmacı sorununu çözmek için bu ilişkiler önemlidir." değerlendirmesinde bulundu.

 

AA

 // Kanuni
Kanuni sultan Süleyman Fransız sefirlerine murdar oldukları gerekçesiyle eteklerini dahi öptürmüyordu bu köpek kim oluyor da sert dil kullanma cüretini gösteriyor....
21 Ekim 2017 19:51
kimyası bozuluyormuş.
 // hursit dilaver
adamın eli mahkum. merkelle konuşmasında da YAHU BU TAYYİP ERDOĞANLA KONUŞURKEN KİMYAM BOZULUYOR.ORDAN LAF ETMESİ KOLAY,GEL BURDA BENİM YERİMDE OL DA GÖR HALİMİ,TERLEME YANINDA, ŞEYİM PAÇALARIMDAN AKIYOR demişti. ...
21 Ekim 2017 Cumartesi 14:51
 // A
Fransa'da ki ohal den endişe liyiz...
21 Ekim 2017 08:17
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler