YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yunanistan'dan skandal 'Türkiye' açıklaması
‘Lozan' ile ilgili tartışmalar devam ederken Yunanistan’dan küstah bir açıklama geldi. Açıklamada, “Türkiye’de iktidar ve muhalefetin kendilerini ilgilendirmeyen bir konu için kavga ettikleri açıktır" ifadelerine yer verildi.
Yunanistan'dan skandal 'Türkiye' açıklaması
04 Ekim 2016 / 07:49 Güncelleme: 04 Ekim 2016 / 14:56

Yunanistan Dışişleri Bakanlığı hiç de üzerine vazife olmayan bir konuya değinerek Türkiye’de iktidar ve muhalefetin kendilerini ilgilendirmeyen bir konu için kavga ettiklerini savundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının ardından ‘Lozan’ tartışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda Yunanistan’dan küstah bir açıklama daha geldi.

Kıta sahanlığının uluslararası hukuk kuralları ve öngörüleri çerçevesinde sınırlandırıldığını belirten Yunanistan Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

TÜRKİYE'DE İKTİDAR...

“Türkiye’de iktidar ve muhalefetin kendilerini ilgilendirmeyen bir konu için kavga ettikleri açıktır.

Komşu ülkedeki bazı insanlar, Türkiye’yi uluslararası hukuka aykırı ve hiçbir şekilde bir Avrupa ülkesine yakışmayacak bir yola ve tutuma çekmek istiyor.

Bilindiği üzere revizyonist mantıklar her zaman olumsuz patikalara sürüklemiştir ve her zaman yenilmiştir. Son olarak, istikşafi temasların tek konusunun kıta sahanlığının uluslararası hukuk kuralları ve öngörüleri çerçevesinde sınırlandırılması olduğunu hatırlatırız.”

Bir zaferin yok sayılması için çabalayan Hainler
 // Ömer
hep söylemeyed evam edeceğiz galiba dışpolitika ve siyaset özürlülerden ötürü.S. Erdoğan etrafınfdaki kripto DALKAVUKALAR'dan bir an önce arınmalı. Fetocu hainlerin iade süreçlerinin en kritik aşamasında NEDEN LOZAN? Evet Lozan ile ilgili çıkış doğru, ama zamanı doğru değil. Bak kumarhane çıkışı yumruk yiyen Mesut bile sahne aldı...Perezçamlıbelin röportajı sonrası Mesut'un asözde uyarılarına, söz konusu hiç bir makale ve açıklmasına resmi yollardan da ulaşamadım. var mı ulaşan haberi olan?...
04 Ekim 2016 Salı 11:41
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler