YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yunanistan'a kaçan FETÖ'cünün üzerinden not çıktı!
Edirne'nin Keşan ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantıları bulunduğu iddiasıyla meslekten ihraç edilen 2 kadın doktor, yurt dışına yasa dışı çıkış hazırlığındayken yakalandı.
Yunanistan'a kaçan FETÖ'cünün üzerinden not çıktı!
05 Ekim 2016 / 23:16 Güncelleme: 05 Ekim 2016 / 23:19

Edirne Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Ankara'da hastanede çalışırken terör örgütü ile bağlantıları bulunduğu iddiasıyla meslekten ihraç edilen doktorlar F.D ile B.E'nin yasa dışı yolla Yunanistan'a kaçmak amacıyla insan kaçakçılarıyla anlaştıkları ve Keşan'a geldikleri bilgisi alındı.

Keşan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, istihbarat üzerine F.D ile B.E'nin kaldıkları oteli belirlendi, şüpheliler otelden çıktıkları sırada gözaltına alındı.

ÜZERLERİNDEN PARA VE NOT ÇIKTI

B.E'nin üst aramasında biri iptal edilmiş 2 pasaport, kredi kartları, sim kart, 4 bin 985 dolar, bin 750 avro, 110 lira, çizgisiz kağıt üzerine İngilizce 'Türkiye'de 100 bin kişi işten atıldı. Türkiye'de durum çok karışık olduğu için güvenli bir ülke değil' yazılı not, F.D'nin üzerinde ise birisi iptal edilmiş 2 pasaport 3 bin avro, 35 lira, harici bellek, sim kart ele geçirildi.

Bağlantı kurdukları kişilerin yakalanması için yapılan çalışmada da otele gelerek kadınları soran M.B ve E.B de gözaltına alındı.

 // Erol
Bu devletin.sizi o hale getirene kadar ne yaprığını düşünün bi hainler . Vatana ihanet edenin dünyası ve ahireti hüsran olsun. Hele hele müslümanım deyipde haçlının tasmalı iti olanlar dahada beter olsun...
06 Ekim 2016 12:16
 // Efsane
Bunlar da ablalardan yani fetonun tasmalilarindan.......
06 Ekim 2016 06:28
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler