YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yunanistan hakkında bomba iddia: Çıkmak için hazırlanıyorlar!
Yunanistan hakkında bomba iddia: Çıkmak için hazırlanıyorlar!
20 Şubat 2015 15:34
Alman Der Spıegel dergisi, AMB yetkililerinin Yunanistan'ın Euro Bölgesi’nden çıkışı için hazırlık yaptığını öne sürdü.

Piyasalarda gözler Yunanistan-Euro Bölgesi görüşmelerine çevrilirken Almanya’dan çarpıcı bir iddia geldi.

Alman Der Spıegel dergisi, AMB yetkililerinin, Yunanistan'ın Euro Bölgesi’nden çıkışı için  hazırlık yaptığını öne sürdü. Dergi, “AMB çalışanları diğer ülkelerin Euro Bölgesi’nde ne şekilde bir  arada kalabileceklerine dair acil durum planları  hazırlıyorlar” ifadesini kullandı.

 Yunanistan, kredi anlaşmasının 6 ay uzatılması için dün talepte bulunmuştu. Euro Bölgesi maliye bakanları bugün Yunanistan’ın başvurusunu görüşecek.

17:00
 // mustafa
yunanistan euro bölgesinden çıkarsa kurtuluşu Türkiye de arar. biz de onlarla anlaşma yaparız. daha sonra avrupa bu işi güç istemez. cunku yunan artık turke daha fazla güvenecektir. avrupa bunu toprak kaybı olarak düşünür. O yüzden avrupa tedbir almak isteyecek.

yunanistan avrupa`nın yapacağı desteği reddeder ve Türkiye ile anlaşma yoluna giderse, zaten Çipras ı kurtarıcı olarak gören, krizde ki yunan halkı her şekilde kabul edeceklerdir. (yöntemi begenmeseler bile)

Türkiye ile gelecekte olacak bu birliktelik ile, hıristiyanlik imanı zayıf olan çipras İslamı daha derin tanıma firsati bulacak, beğenecektir. İnşallah kelime i şehadet getirip müslüman olacaktır. zaten sıfatı Rumi olan mevlana hazretlerine yakinlik duyup tekkeye girecek ve sufi olabilecektir. Yunanistan a da bir tane mevlevihane açacaktır.
Türkiye ye de bol bol hayır dua edecektir. tabi bahsettiğim son olay Çipras 10 yıl sonra cumhurbaskani olunca.

Eğer Avrupa yardım paketi hazırlarsa Çipras kriz anında olmayan avrupayi reddeder bence. cunku avrupa zaten krizde. hem yardım değil kredi verecek. Avrupa, sırf Yunan Türk yakınlaşması istemediginden dolayi tedbir alma hamlesini kabul etmeyecektir.
çünkü, eğer Yunanistan gelecekte yine sıkıntı çekerse Avrupa adamları kendine daha çok bağlamak üzere yardım paketi hazırlar.(tabi yardım ederlerse)...
20 Şubat 2015 17:00
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler