YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yunan din adamından şok sözler
Selanik Metropoliti Anthimos, Selanik'teki Türklere tepki göstererek; "Gelmeleri kasıtlı, yarın öbür gün bizi kesecekler" dedi.
Yunan din adamından şok sözler
31 Temmuz 2014 / 15:10 Güncelleme: 31 Temmuz 2014 / 16:19

Selanik Metropoliti Anthimos, bayram tatili dolayısıyla Yunanistan’a akın eden binlerce Türk turiste tepki gösterdi. Metropolit, Ortodokslarda patrikten sonra gelen din adamı.

Türkiye’ye, Türklere ve son yıllarda Türk dizilerine karşı sert çıkışlarıyla sık sık gündeme gelen Yunanistan’ın Selanik Metropoliti Anthimos, bu defa da Selanik’e akın eden Türk turistlere karşı çıktı.

“Alpha” radyosuna konuşan Anthinos, “Anlamıyor musunuz? Türklerin turist olarak Selanik’e gelmeleri kasıtlı. Asıl amaçları başka. Yarın öbür gün gelip bizi kesecekler. Selanik’e para bıraksınlar diye onurumuzu mu satacağız? Bunu kabul etmiyorum ve mücadelemi vereceğim” dedi.

kendine gel papaz efendi
 // lüzumsuz ad
Biz milleti şeriatla korkuturken siz rumları Türklerle korkutuyorsunuz-hadi ordan be mori-Türkler deli gibi para harcar bu da size iyidir!...
31 Temmuz 2014 18:04
GEBERİN
 // ADEMOĞLU
Kaç kurtul ozaman hain.Zaten sizin gibilere zamanında acındığı için şimdi yaygara koparıp müslümanlara zulüm yapıyorsunuz.Kimseye acımayacaksın müslümandan başka.Cümlenizi yok etmek varmış....
31 Temmuz 2014 Perşembe 17:07
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler