YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yok böyle soygun!
İlginç soygun girişimi Çin'den...Bankaya giren soyguncu, maskesini taktı, çantasından çekicini çıkardı, camlı bölümü kırmaya başladı.Görevli iki kadın büyük bir panikle polise haber verdi. Cam bölmeden içeri giren şahıs polis ekiplerinden kurtulamadı.
Yok böyle soygun!
02 Mart 2011 / 12:10 Güncelleme: 02 Mart 2011 / 12:44

Çin'de bir  banka şubesinde meydana gelen ilginç soygun girişimi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Şubeye girdikten sonra çantasından çıkardığı kar maskesini kafasına takan soyguncu camekan bölmenin diğer tarafından buluna iki kadın görevliye korku dolu anlar yaşattı.

Soyguncuyu görerek cam bölmeyi tamamen kapatan kadınlardan biri alarmı devreye sokup polise haber verirken, diğeri eline geçirdiği sopayla soyguncuyu bekledi. soyguncu ise bu sırada çantasından  çıkardığı çekiç ile güçlendirilmiş camı kırmaya çalıştı. Bu uğraşı yaklaşık iki dakika süren soyguncu kafasının bile zor girdiği bir delik açmayı başararak zor da olsa cam bölmeye girmeyi başardı.

Kadın görevlilerin de başka bir odaya kaçtığı kaçtığı cam bölmeye giren soyguncu kasadan bir miktar para aldıktan sonra aynı delikten dışarı çıkmaya çalışırken polis ekiplerini karşısında görünce ne yapacağını şaşırdı. Bir süre delikte kalan soyguncu kendisini güç de olsa cam bölmenin içine atarken, bir süre devam eden kaçma çabaları sonuç vermedi ve yakalanmaktan kurtulamadı.

İHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler