YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yahudiler Arap yolcuları uçaktan indirdi
Yahudiler Arap yolcuları uçaktan indirdi
05 Ocak 2016 19:32
Atina'dan Tel Aviv'e giden uçakta bulunan Yahudi yolcular Arap yolcuları uçaktan inmaya zorladı...

Yunanistan’ın başkenti Atina’dan Tel Aviv’e gitmekte olan uçaktaki  iki Arap yolcunun yahudi yolcualrın tepkisiyle akrşıulaştı ve  uçaktan inmalari içiğn gösteri yaptılar.  Uçak, Arap yolcuların indirilmesinden sonra 1i5 saat gecikmeli hareket etti.

Haaretz’de yer alan habere göre Aegean Hava Yolları’na ait uçakta bulunan Yahudiler, iki Arap yolcunun güvenliklerini tehdit ettiği gerekçesiyle uçağa alınmasına karşı çıktı. Yerlerine oturmayıp koridorda duran Yahudi yolcular sebebiyle uçak havalanamadı.

Bunun üzerine havaalanı polisi uçağa çağrıldı. Yahudi yolcuların ısrar etmesi üzerine Arap yolcular tazminat ve otel konaklaması vaadiyle uçaktan indirildi. Yahudi yolcular koridorda durmaktan vazgeçerek koltuklarına oturdu ve uçak 1,5 saat gecikmeli olarak Tel Aviv’e hareket etti.

 

DÜNYA BÜLTENİ

Anti Semitizm
 // Mehmet
Millet en ufak bi eleştri aksi düşünce belirttiğinde hemen anti semitist yahudi düşmanısın diye damgalıyorlar . Bunlar hayvandan da aşağı benim gözümde. Önümde geberse kılım kıpırdamaz . Aşağılık ırk mahluklar ....
05 Ocak 2016 Salı 19:44
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler