YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü televizyonun sahibine kapak gibi cevap!
Ünlü televizyonun sahibine kapak gibi cevap!
11 Ocak 2015 10:25
FOX TV'nin patronu Rupert Murdoch, resmi Twitter hesabından İslamofobik bir açıklama yaptı. Ancak bir Twitter kullanıcısından hayatı boyunca unutamayacağı bir cevap aldı!

Dünyaca ünlü medya patronu Rupert Murdoch, Twitter hesabından talihsiz bir tweete imza attı.

İslamofobik Tweet

Murdoch, ''Müslümanların çoğunluğu barışsever olabilir ama içlerinde büyüyen Cihatçı kanserin farkına varıp ortadan kaldırılana dek onlar da sorumlu sayılmalıdır'' ifadeleri içeren İslamofobik bir tweet attı.

Kapak gibi cevap!

Murdoch'un ırkçı ve İslamofobik tweet'ine tepkiler yağdı. Bir twitter kullanıcısı, Murdoch'a ''Belki bütün beyazlar ırkçı değildir ama ırkçılık ortadan kalkana kadar onlar da sorumludur'' yanıtını verdi.

lanetlik asalak cıhuddi
 // Ömer
bu gibi genlerinde ırkçılık,ahlaksızlık,alçaklık,işgal ve paraya tapıcılık mevcut kargaların (bir ırk!için kullanılan tabir) servetlerine servet katmalarının başlıca taktiklerinden biri uluslararası kargaşa ve fitne çıkarmak ardından oluşan kaos ve iktsadi/ekonomik krizde o ülkelerin işletme ve kuruluşlarını özelleştirme adı altında kelepir fiyata el koymaktır.eknomik ve ticari ahlaksızlığın uygulayıcısı küresel sermaye sahibi yahudilerin en belirgin taktikleri.Bu pislikler oldukça huzur yok...
11 Ocak 2015 Pazar 11:34
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler