YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter'dan bir çifte standart daha!
Twitter'dan bir çifte standart daha!
30 Ağustos 2014 11:10
ABD Başkanı Barack Obama'nın Beyaz Saray'da açıklama yaptığı esnada giydiği takım elbise sosyal medyada dalga konusu edildi.

ABD Başkanı Barack Obama Beyaz Saray'da gündeme dair düzenlediği basın toplantısında Rusya-Ukrayna ilişkileri, IŞİD'e düzenlenen operasyon ve Suriye hakkında önemli konulara değindi. Ancak basın toplantısından sonra konuşulan tek konu ABD Başkanı'nın takım elbisesi oldu.

Twitter Obama hesabını askıya aldı

Obama'nın takım elbisesi için Twitter hesabı açıldı. "Obama's Tan Suit" adıyla açılan hesap kısa bir süre içerisinde Twitter tarafından askıya alındı.

4 bini aşkın yorum yapıldı

Twitter kullanıcıları her zaman koyu renk tercih eden Obama'yı bej renkli takım elbisesi nedeniyle ağır bir dille eleştirdi. ABD Başkanı konuşmaya başladıktan kısa süre sonra, hakkında 4 bini aşkın kişinin yorum yaptığı takım elbisenin yapılan açıklamalara uygun olmadığı yorumu yapıldı.

çiftte tarife
 // komodor112
Twitter dan obama ya bir şey dersen haemae askıya alınır ama t.c. hükümeti başbakanına ne söylersen ne yaparsan yap hiç bir şey olmaz yani bana yapılırsa günah sana yapılırsa mübah...
30 Ağustos 2014 Cumartesi 13:11
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler