YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter Türkiye için yapmadığını Fransa için yaptı
Twitter Türkiye için yapmadığını Fransa için yaptı. Katliamın yapıldığı andan itibaren sosyal medyada, özellikle de Twitter'da paylaşılan video ve fotoğrafların tamamı Twitter'ın "Hassas içerik sansürü" uygulamasından geçti.
Twitter Türkiye için yapmadığını Fransa için yaptı
15 Temmuz 2016 / 05:20 Güncelleme: 15 Temmuz 2016 / 07:41

Amerika ve Avrupa dışındaki tüm kanlı saldırılarının görüntülerinin yayınlanmasına izin veren Twitter Fransa için hassas davrandı.

Katliamın yapıldığı andan itibaren sosyal medyada, özellikle de Twitter'da paylaşılan video ve fotoğrafların tamamı Twitter'ın "Hassas içerik sansürü" uygulamasından geçti.

Twitter, Türkiye'de Ankara ve İstanbul'daki terör saldırılarında tam tersi yönde hareket etmiş ve görüntülerin, kullanıcıların dilediği şekilde yayınlanmasına izin vermişti.

rs1-733.jpg

 // antalyali
Sicaklar basina vurmus olmali. Bu zavalliyi ciddiye alan varmi ki. Ne soyledigini bilirmi.!...
15 Temmuz 2016 18:30
isyan etsin herkes dese twiter, kapatma gücünüz var mı.
 // hursit dilaver
kusura bakmayın, bizim idarecilerin korkaklığından,gevşekliğinden ya da paralelciliğinden. bu durumlarda düğmeye basılır ve twiter falan kapatılır.biz hala açık tutuyorsak, bu ne basın özgurluğu,ne ifade hürriyeti, ne de bilmem ne. sadece aymazlık,umarsamamazlık AKP ye ve tayyip beye numara çekmektir.yok mu bir babayiğit, bu durumlarda sosyal medyayı kapatacak.gezi de bile millet mms ve sms lerle anında bir yere birikiyordu.TATBİKAT,DENEME YAPIN,NASIL KAPATILIR BUNU PLANLAYIN. oturmayın artık...
15 Temmuz 2016 Cuma 15:17
DUYRULUR
 // DADAŞ
Tıvtır mıdır Mivitırmıdır Nedir Davasını Yameyip İçmeyip Anında Görüşen ve Devleti Yönetenlerin Yönetim Zaafiyeti Göstermeleri İçin Ülke Menfaatlerini Hiçe Sayarak Tıvıtır Lehine Karar Veren Sayın Anayasa Mahkemesi Üyelerine Saygı ve Sevgilerle Duyrulur. Fransanında Mahkemeleri Var Ama İş Devlet Meselesi olunca Hiçbir Şey Onları ETKİLEYEMEZ....
15 Temmuz 2016 Cuma 12:31
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler