YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuzhurmatu'da 14 IŞİD militanı öldürüldü
Tuzhurmatu'da 14 IŞİD militanı öldürüldü
14 Haziran 2014 15:11
Irak'ın Salahaddin ilinin Tuzhurmatu ilçesinde polis güçleriyle çıkan çatışmada 14 Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanının öldüğü bildirildi.

Alınan bilgiye göre Bastamlı köyünde bulunan IŞİD militanları, oluşturdukları konvoyla ele geçirmek istedikleri Karanaz köyüne doğru yola çıktı. Amerli Acil Müdahale Polis ekipleri, iki komşu köy arasındaki noktada konvoya operasyon düzenledi. İki saat süren çatışmada IŞİD'e mensup 14 kişi öldü. 

Amerli Acil Müdahale Polis Komiseri Mustafa Beyatlı, yaptığı açıklamada, 1 polisin yaralandığı çatışmada 14 IŞİD militanının etkisiz hale getirildiğini söyledi. Beyatlı, bir IŞİD'çinin de çatışmadan sonra teslim olduğunu sözlerine ekledi.

15:53
 // ALFA AÇI
Her şey bir yana, bu olaylara başka bir açıdan yaklaşmak istiyorum.
Öncelikle şu hadisi şerifi paylaşmam gerek '' erkekler azalacak, kadınlar çoğalacak'' ve ''erkekler kadınlaşıp, kadınlar erkekleşecek''
ERKEK NESLİ TÜKENİYOR
Erkek vasıflarına haiz olan tüm erkeklerin soyu kurutuluyor. Karşımıza, kırıtarak yürüyen, pembeli bombeli erkekler çıkıyor ve bu erkeklerin nesillerinden de, justin Bieber hayranı nesiller yetişiyor. Tarkan gibi bir adamı(!) hiç cephelerde gördünüz mü? Yok kardeşim yok, saçmalamıyorum. Kapitalist düzen has erkeğe ancan jilet satabilir, nono erkeğe ise zibilyon tane şey iteler. Erkek kalitasi düşüyor beyler! Kendinizi şimdiden etek giymeye hazırlayın. Moda diktatörleri boş durmuyor. İşte ben, şeytanı burada kıstırdım....
14 Haziran 2014 15:53
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler