YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tusk: Türklere vizesiz seyahat vermeye yaklaştık
Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Avrupa Birliği'nin Türklere vizesiz seyahat vermeye yaklaştığını söyledi.
Tusk: Türklere vizesiz seyahat vermeye yaklaştık
14 Haziran 2016 / 01:46 Güncelleme: 14 Haziran 2016 / 07:29

Almanya'nın Bild gazetesine konuşan Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Türklere ne zaman vize serbestisinin verileceğine yönelik bir soruya, "Bütün şartları istisnasız olarak yerine getirdiklerinde" dedi.

NTV'de yer alan habere göre; Avrupa Konseyi Başkanı Tusk görüşmelerin kesinlikle en az ekim ayına kadar süreceğini ancak Türkiye'ye vize muafiyetine gittikçe yaklaştıklarını belirtti.

Avrupa'ya vizesiz seyahat anlaşması, Türkiye'nin terörle mücadele yasalarıyla ilgili anlaşmazlıktan dolayı askıya alınmıştı. Türkiye güvenliğine tehdit oluşturan unsurlarla mücadele edebilmek için bu yasalara ihtiyacı olduğunu söylüyor.

yaşasın yeni elma şekerimiz olacak
 // hursit dilaver
aman ne güzel. tam bir şişkebaprakii muhabbeti. bizim agzımızın suyunu akıtacaklar akılları sıra.. çok yaklaşmışız ,ne oldu da yaklaştık. tayyip bey ayar verince mi kıvırttınız.aaah avrupa, haklısın sen ismet paşayı,kenan paşayı kandıran kuruluşsun.ama yemedi işte tayyip beyi kandıramadınız. takla atmanız bundan.. verin elma şekerini ya da havucu, siz ancak kemal beyi kandırırsınız. o da çıkar BATI İKİ YÜZLÜ, İÇERDE BİZE BAŞKA, DIŞARDA BAŞKA KONUŞUYORLAR DER.SİZİ DE SATAR..müstehaksınız....
14 Haziran 2016 Salı 14:22
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler