YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'yi arkadan vurdu
Türkiye'yi arkadan vurdu
04 Haziran 2010 08:37
Berlusconi, 'kardeşim ne isterse yaparım' dedi ancak BM oylamasında ‘hayır’ dedi

ABD, BM İnsan Hakları Komisyonu’nda İsrail’i kınayan ve Mavi Marmara’ya düzenlenen operasyonun soruşturulması için uluslararası komisyon kurulmasını talep eden karar tasarısına hayır oyu kullandı. Buna gerekçe olarak, “Olayla ilgili bir soruşturma açılması fırsatına daha erişmeden, tüm sorumluluğun İsrail’e yüklenmesini uygunsuz ve acele bir karar olarak görüyoruz” açıklamasını yaptı.

3’e karşı 32 oyla kabul edilen kınama kararına ABD’nin yanı sıra İtalya ve Norveç olumsuz oy verdi. İtalyan Başbakanı Silvio Berlusconi, operasyon sonrasında, “Kardeşim Tayyip ne yardım isterse yapmaya hazırım” demişti. Ancak gerekeni yapmadı... BM oylamasında Berlusconi ‘hayır’ dedi (Vatan)

DOĞRUYSA ALDATMIŞ !
 // BÜNYAMİN
Doğruysa kendileri için iyi olmamış bizim bir kaybımız olmaz bizim Başbakanımıza insanlara rahat durdukları sürece insan muamelesi yapmak düşer başka yolu yok, dürüst davranmazlarsa her zamanki gibi yeri geldiğindede ağzının payını verip yutmadık ey iki yüzlüde diyecektir ondanda şahsen eminim. Bizim milletin bir hatası bir an evvel toparlanamamak yoksa hepsi kılıbıklık yapar...
04 Haziran 2010 10:10
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler