YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'den Almanya'ya büyük şok
Türkiye'den Almanya'ya büyük şok
16 Mayıs 2015 22:33
Türk Hack Team üyesi hackerlar, sözde Ermeni soykırımını tanıyan Almanya’nın, yaklaşık 300 devlet sitesine erişimi saatlerce kapattı.

Ermenistan ve Avusturya devlet sitelerine yaptıkları siber saldırılarla dikkat çeken Türk Hack Team, hedefine bu kez sözde Ermeni soykırımını tanıyan Almanya’yı aldı. Saat 13:00’da saldırılarını başlatan Türk Hack Team üyeleri, Almanya Gizli Servisi (bnd.bund.de), Almanya Bağımsız Katolik Haber Portalı (kath.de), Almanya Merkez Bankası (bundesbank.de), Federal Almanya Araştırma ve Eğitim Bakanlığı (bmbf.de) ile Başkent Berlin (berlin.de) adreslerinin de aralarında bulunduğu yaklaşık 300 devlet sitesini saatlerce erişime kapattı. Saldırılar nedeniyle Alman sunucularında yüksek miktarda zarar meydana geldiği öğrenildi.

"Saldırılarımız artarak devam edecek"

Türk Hack Team’dan yapılan açıklamada, ''Siber saldırılarımızın sözde soykırım komedisini kabul eden devletlere artarak devam edeceğini belirtmiştik. Ermenistan devlet siteleri ve ardından Avusturya Merkez Bankasını iletişime kapatarak sözümüzde durduğumuzu gösterdik. Aziz Milletimize saygıyla arz ederiz ki; bizler sağ oldukça bu ve benzeri olaylara tepkimiz yöneticimiz ZoRRoKiN liderliğinde artarak devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın sözünü bir kez daha hatırlatırız; ’Tarih ucuz siyasi oyunlara alet edilemeyecek kadar derin bir konudur ve tarihçilere bırakılmalıdır''' ifadeleri kullanıldı.

 

İHA

 // Rasim DUMAN
"Siber Akincilar" desem daha dogru mu olurdu...? :)...
17 Mayıs 2015 06:49
 // Rasim DUMAN
Ellerinize saglik cocuklar. Bos birakmayin, İNGİLTERE,İSRAİL,ABD,FRANSA,YUNANİSTAN VE CİN'i de ihmal etmeyin. Onlardan bize gelmesi pek muhtemel "karsi saldirilar" hususunda da hukumetimize yardimci olun. Hepinizin gozlerinden opuyorum "modern akincilar" :)...
16 Mayıs 2015 22:52
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler