YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Türkiye ile Rusya arasında savaş çıkabilir!'
Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, 'Ankara'nın Suriye krizinde dahlini artırmasının Türkiye ve Rusya arasında savaş riski yarattığını' söyledi.
'Türkiye ile Rusya arasında savaş çıkabilir!'
19 Şubat 2016 / 23:22 Güncelleme: 19 Şubat 2016 / 23:24

Hollande, Fransız Radyo Kanalı Inter'e yaptığı açıklamada, 'Türkiye ve Suriye arasında savaş riski var. Bir tırmanış var. Müzakereler sürmek, bombardımanlar durmak zorunda' dedi.

Bölgeye insani yardım ulaşmasının önemine de değinen Hollande 'Birleşmiş Milletler Güvenlik konseyi işte bu yüzden toplanıyor' dedi.

Hollande ayrıca,'Moskova üzerinde müzakerelerin sürdürülmesine ilişkin bir baskı olmalı ve Moskova tek taraflı olarak Beşar Esad'ı desteklememeli' ifadelerini kullandı.

DHA

 // Osmanlı
Sende mum yakıp seyredersin demi . Bende sana kalitelisinden hint kınası gönderirim. Yok yok holande efendi eğer öyle bişeyolsa yine üzülen sen olursun. Biz osmanlıyız. Sizin anneannelariniz ve dedeleriniz bizi iyi tanırlar sen küçükken hiç anlatmadılarmı sana...
20 Şubat 2016 15:34
 // İsmail
İnşallah bu temenniler size döner...
20 Şubat 2016 13:18
 // alp
Bana göre Rusyadan tırsan avrupa ne ABD nede Türkiyeden vazgeçebilir.Ukrayna olayından sonra tavırları ortada gelişmiş avrupa devletlerinin....
20 Şubat 2016 09:09
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler