YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk hackerlerdan İsrail'e darbe
Türk hackerlar iş başında. Bu kez hedef İsrail... Türk hükümetinden darbe yiyen İsrail bir darbeyi de hackerlardan yedi...
Türk hackerlerdan İsrail'e darbe
04 Eylül 2011 / 16:18 Güncelleme: 04 Eylül 2011 / 16:19

Türk hacker grubu Akıncılar, "Türkiye Düşman Ülke İlan Edilmeli" sözü ile dikkatleri üzerine çeken İsrail milletvekili Dr. Michael Ben-Ari'nin kişisel internet sayfası başta olmak üzere diğer İsrailli internet sitelerine saldırı başlattı.

Saldırı düzenledikleri sitelere Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun mesajını koyan Akıncılar, Türkiye'den ve tüm İslam aleminden İsrail'in özür dilemesine kadar saldırılarının devam edeceğini belirtti.

Saldırı düzenlenen sitelerde açılışta şu metin yer alıyor: "İsrail, yaptığı bu zulüm karşılığında tüm İslam aleminden ve Türkiye'den özür dilemek zorundadır. Bu erdemliliği göstermediği sürece Türkiye'nin sanal kalesi olan Akıncılar olarak tepkimizi her ortamda ve her şekilde göstermeye devam edeceğiz. İsrail ne mazlum ne de üstün bir millet değildir.

Sıradan millet olduklarını onlara da öğretmeliyiz. Onların bunu öğrenmesi lazım ki Ortadoğu'da barış olsun. Bunu öğretecek tek millette biziz."
(İHA)

helal olsun
 // eren
allahiniza kurban , ellerinize saglik , pes etmek yok sonuna kadar devam...
05 Eylül 2011 18:06
HADDİNİ BİLMELİ
 // tahmaz
Evet israil haddini bilmeli zülmün bir gün kendilerini helak edecegini anlamalı kimseye karşı bir üstünlügü yoktur onu zulme zorlayanlar bir gün kaçmaya arkalarından çekilmeye başlayacaklar o zaman onların halini düşünmek bile ,stemiyorum hackerlerimizin eline saglık...
05 Eylül 2011 16:21
helal
 // benx
helal olsun durmak yok saldırılara devam...
04 Eylül 2011 18:23
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler