YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Trump başörtülü kadını salondan attırdı
Müslümanlara yönelik çirkin açıklamalarıyla büyük tepki çeken Aydın Doğan'ın ortağı ABD Başkanı adayı Donald Trump'ın salon mitingine katılan başörtülü Müslüman hanımdan apar topar dışarı çıkarıldı.
Trump başörtülü kadını salondan attırdı
09 Ocak 2016 / 16:51 Güncelleme: 09 Ocak 2016 / 20:28

2016 ABD Başkanlık Seçimleri'nde Cumhuriyetçi Parti'nin favori adaylarından Donald Trump, Müslümanların 'küresel cihadı desteklediğini' iddia edip tüm Müslümanların ABD'ye girişinin engellenmesi çağrısı yapmıştı.

BAŞÖRTÜLÜ KADINI SALONDAN ÇIKARDILAR

Güney Carolina eyaletinde seçim çalışmalarına devam eden Cumhuriyetçi Parti aday adaylarından İslam düşmanı Donald Trump mitindginde öfke kusarken takkeli bir müslüman Trump'ın sözlerine tepki gösterdi. Salondaki güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği takkeli müslüman apar topar salondan dışarı atıldı. Bu olayın ardından konuşmasına devam eden Trump, mitingine katılan ve nefret dolu sözlerine ayağa kalkarak tepki gösteren başörtülü Müslüman bir kadını salondan kovdu. 

 // Okan
Ne is var orada be kadinn...
18 Şubat 2016 23:05
Yok artık
 // Fatma cingöz
Ben bu adamı CHP lilere benzetiyorum. Tıpkısının aynısı....
09 Ocak 2016 23:14
a
 // a
bize de yabancı değil hani çok olmadı merve kavakçıya yapılanlarda. bi zamanlar en az bu adam kadar aşağılıklar tarafından yönetiliyorduk....
09 Ocak 2016 22:16
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler