YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
The Economist seçim öncesi yine Erdoğan'ı hedef aldı!
Türkiye Cumhuriyeti'nin halk oyuyla seçilmiş ilk cumhurbaşkanına karşı bitmek tükenmek bilmeyen bir karalama kampanyası yürüten İngiliz dergisi The Economist rotayı yeniden Erdoğan'a çevirdi.
The Economist seçim öncesi yine Erdoğan'ı hedef aldı!
30 Ekim 2015 / 02:38 Güncelleme: 30 Ekim 2015 / 04:01

Economist, Cuma günü yayınladığı son makalesinde, Türk seçmenini açık açık muhalefet partilerine oy vermeye çağırdı.

Demokratik yollarla seçilmiş ilk cumhurbaşkanı Erdoğan'ı "Sultan" olmakla suçlayan dergi, cumhurbaşkanını "köşeye sıkışmış" olmakla itham etti.

"Türkiye'nin Batı için önemini küçümsemeyin. Soğuk savaş döneminde NATO'nunSovyetler Birliği'ne karşı duran bir kalesiydi. Sonrasında da, kaos ve baskıyla yönetilen Arap dünyası için rol model bir Müslüman ülke konumuna geldi. En son olarak da, hayranlık duyulacak bir şekilde 2 milyon mülteciye kapılarını açtı." Diyen dergi, bu günlerde Türkiye'nin "itibarının zedelendiğini" iddia etti.

qmgjl_1446160811_1199.jpg

ingiliz yöneticilerin ve İngiliz istihbaratı M16'in pisliklerini yazın
 // Muhafız
sağlandığını,zamanında Suudi Arabistan'da kurulan Golden Chain teşkilatı ile El Kaide'ye nasıl finansman sağladığını,HSBC Bank'ın Al Raschi Bank ile ingiliz istihbaratı M16 aracılığı ile nasıl ortaklık kurarak El Kaide'nin ve IŞİD'in nasıl desteklediğini yazamıyor?,bütün bunların Amerikan Senatosu'nun 9/11komisyon raporlarında yer almaktadır.Onun için 9/11komisyon raporlarının ayrıntılarıyla bir anönce açıklanmalıdır...!!!...
30 Ekim 2015 Cuma 14:49
ingiliz yöneticilerin ve İngiliz istihbaratı M16'in pisliklerini yazın
 // Muhafız
Neden Thé Economist dergisi İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in 609 odalı olan Buchkingam sarayını nasıl aldığını, bu kadar mal varlığını nasıl elde ettiğini, İngiliz istihbaratı M16'in,M15'ın kuzey Londra'daki aşırı müslümanların IŞİD'e katılması için nasıl çaba sarffettiğini, Cordoba Vakfı üzerinden IŞİD'e nasıl finansman sağladığını, Golden Chain teşkilatı ile HSBC Bank üzerinden IŞİD'e nasıl yardım ettiğini ,Kanada istihbaratı üzerinden Ingiltere'deki müslüman gençlerin IŞİD'e katılmas...
30 Ekim 2015 Cuma 14:39
YURT DIŞINDAKİ GAYRİ MÜSLİMLERİ ANLIYORUM!!!
 // KASTAMONULU
BİZİM VATANDAŞLARIMIZI ANLAYAMIYOORUM!!...
30 Ekim 2015 Cuma 14:06
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler