YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tahrir Meydanı boşalmaya başladı
Tahrir Meydanı boşalmaya başladı
08 Temmuz 2013 15:47
Mısır'da ordunun yönetime el koymasının ardından darbeyi destekleyenlerin gösteri yaptığı Tahrir Meydanı boşalmaya başladı.

Mısır'da ordunun yönetime el koymasının ardından asker taraftarlarının gösteri yaptıkları Tahrir meydanı, boşalmaya başladı.

30 Haziran'dan itibaren darbeyi destekleyenlerin gösteri yaptığı kentin en büyük meydanı Tahrir'de, gösterilerin sonuna doğru gelindi. Cumhuriyet Muhafızları Karargahı önünde Muhammed Mursi'ye desteklerini sürdüren halk, bu sabah askerlerin hedefi oldu. Sabah namazı kıldıkları sırada asker tarafından açılan ateş sonucu 53 kişinin ölümü ve 322 kişinin yaralanmasına yol açan olay, Tahrir meydanında askeri destekleyenlerin de tepkisini çekti.

Günlerdir aralıksız eylem yapan Tahrir'deki göstericiler, bu sabahtan itibaren meydanı boşaltmaya başladı. Tahrir meydanında kurulan çadırlar ile "Baltacı" olarak bilinen gruba ait azınlık kaldı.

Sessizliğin hakim olduğu Tahrir, her geçen dakika biraz daha boşalmaya devam ediyor.

 

AA

köpekler
 // maliki
Önce yaparlar ederler yıkarlar. Olayların nereye gideceğini düşünmeden körü körüne giderler. AB ve ABD kendilerini nasıl kullanır bilmezler sonrada iş bu hale gelince kuyruklarını kıstırır kaçarlar. Daha sonrada olayları düşünmemeye çalışırlar daha doğrusu olayları değil buradaki katliama katkıların gizlerler beyinlerinde Allah hepsinin belasını versi şu mübarek günlerde
İşte bizim gezicilerde aynı şeyi yapmak istemişti körü körüne bu memlekette.....
08 Temmuz 2013 Pazartesi 17:31
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler