YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Suud Kralı Abdullah'tan Gazze açıklaması
Suudi Arabistan Kralı Abdullah, El-Arabiya kanalında Gazze katliamını değerlendirdi. Dünyanın katliam karşısındaki sessizliğini eleştiren Abdullah, "Gazze'de insanlık suçu işleniyor" dedi.
Suud Kralı Abdullah'tan Gazze açıklaması
01 Ağustos 2014 / 18:12 Güncelleme: 01 Ağustos 2014 / 18:34

Suudi Arabistan Kralı, halka hitap etti. El-Arabiya kanalından canlı yayınlanan açıklamada Gazze katliamını değerlendiren Kral, 'Gazze'de insanlık suçu işleniyor' diyerek dünyanın sessizliğini kınadı.

Dünyanın sessiz kalmasını eleştirdi

Gazze katliamına ilişkin açıklama yapan Kral Abdullah'ın açıklamaları Suudi Arabistan'ın devlet kanalı el-Arabiya kanalından canlı yayınlandı. Dünyanın bu katliam karşısında sessiz kalmasını eleştiren Kral Abdullah, "Gazze'de insanlık suçu işleniyor" dedi.

"Filistinlilere yapılan katliamdır"

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarılarıyla ilgili açıklama yapan Suudi Arabistan kralı Abdullah "Bütün bunların yanında Gazze'de kardeşlerimizin kanının döküldüğünü görüyoruz. Filistinlilere karşı yapılan insanlığa aykırı bir cinayettir, savaş suçudur ve katliamdır.Uluslararası camia bundan sorumlu. Suskunluğunu nasıl açıklayabilecek? Orada insanlar katlediliyor, onlarca katliam gerçekleşiyor. Tüm dünyanın önünde gerçekleşiyor bu. Tüm dünya suskun duruyor." dedi ve Hamas'a da radikal." diyerek konuşmasını tamamladı.

Olmadı be Apo'cum, o son cümlen hiç olmadı
 // Mühr-ü Süleyman
Sevindik önce, çoook gecikmiş olsan da, KATLİAM alıp başını gitmiş olsa da.. Ama o son cümlende, tüm konuşmana TÜY DİKMESEN ne kaybaderdin be Apo'cum?
"Hamas radikal..!"
...tın batırdın herşeyi, keşke hiç beyanat vermeyip herzamanki gibi seyre dalsaydın, daha iyiydi
ikide bir bana RTE gibi olmak istiyorum diyorsun ama bizde bir söz var; HAMAMA GİREN TERLER
Sen hem hamama girmek hem de kuru kalmak istiyorsun
Onun için de başka bir söz var, NE Ka EKMEK; O Ka KÖFTE, ya da YOK ÖYLE 3 KÖFTE 5...
01 Ağustos 2014 Cuma 22:40
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler