YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Suriye'den Türkiye'ye küstah Afrin tehdidi!
Suriye Dışişleri Bakanı Yardımcısı Faysal Mikdad "Türkiye'den Afrin'e yönelik herhangi bir askeri operasyon bir saldırı eylemi olarak değerlendirilecek" dedi.
Suriye'den Türkiye'ye küstah Afrin tehdidi!
18 Ocak 2018 / 15:16 Güncelleme: 18 Ocak 2018 / 15:19

 

Suriye Dışişleri Bakanı Yardımcısı, "Türk savaş uçaklarının Suriye'de saldırıya geçmesi durumunda, ülkenin hava savunma sistemlerinin Türk uçaklarını düşürmeye hazır olduğunu" söyledi.

Mikdad'ın açıklamalarını Suriye Devlet Televizyonu duyurdu.

'TÜRK YÖNETİMİNİ UYARIYORUZ'

Mikdad "Türk yönetimini uyarıyoruz. Eğer Afrin bölgesinde herhangi bir askeri operasyona girişirlerse bu Türk ordusu tarafından yapılmış bir saldırı eylemi olarak değerlendirilecek" dedi.

Suriye Dışişleri Bakanı Yardımcısı Mikdad ayrıca "Eğer Türk savaş uçakları bir saldırıya girişirse Suriye hava savunması herhangi bir Türk uçağı hedefini yok etmeye hazır" ifadelerini kullandı.

 

 // night man
abede vepydpkk vs vs uşaklari ülkenize coreklenip zehrini akıtırken sesiniz çıkmadı ya simdi istedigiz kadar uluyun giriyoruz girecez girdik...
21 Ocak 2018 17:06
Suriye kime güvejiyor?
 // Niyazi
Suriye kime güveniyor da konuşuyor? Elbette en güçlü koruyucusu Rusya'ya.. Yani bu milletin içte ve dışta haini, satılmışı, düşmanı çok.........
19 Ocak 2018 Cuma 08:20
vatanından habersiz
 // mustafa
vatanını namusunu öpen öpene, Türkiye korumaya gelince ırz düşmanı mı oluyor?
Sen de zerre Suriyeli kanı varsa Türkiye ile omuz omuza savaşırsın...
19 Ocak 2018 Cuma 00:29
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler