YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Suriye Uzlaşı Bakanı Ali Haydar: “Türkiye ile savaş halindeyiz”
Suriye Ulusal Uzlaşı Bakanı Ali Haydar, ABD ve Türkiye ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Suriye Uzlaşı Bakanı Ali Haydar: “Türkiye ile savaş halindeyiz”
05 Kasım 2014 / 07:37 Güncelleme: 05 Kasım 2014 / 09:45

Suriye Ulusal Uzlaşı Bakanı Ali Haydar, ” Amerika Suriye’nin Noel Babası değil, Türkiye ile de savaş halindeyiz ve bunu herkes biliyor” diye konuştu.

Haydar’ın o açıklamaları şöyle; “Amerika’nın dost olduğunu kim söyledi? Şu anda ortak çıkarlar olabilir ama bu dost olduğumuz anlamına gelmiyor. Amerika Suriye halkının Noel Babası değil.

Amerika şu ana kadar Suriye halkının düşmanı oldu. Amerika’nın hedef ve stratejileri değişmedi, dolayısıyla bizim halen düşmanımız. Türkiye’nin pozisyonu sorgulanamaz bile… Krizin başından beri kınadık. Şu anda Türkiye ile savaş halindeyiz. Herkes de bunu biliyor.”

 

CNNTÜRK

İnsanlıktan yoksun katliamcılar...!!!
 // Muhafız
Sizin gibi insanlıktan nasibini almamış katliamcılar şunu iyi bilinki :çoluk çocuk, kadın demeden acımasızca hunharca bu katlettiğiniz insanların hesabını mutlaka bir gün gelecek vereceksiniz, binlerce insanı katlettiğiniz yetmiyor, birde Türkiye yi suçlamaya kalkıyorsunuz, sizin gibilerin gerçek yüzü budur, sizlerden devlet adamı değil, insanları acımasızca katleden, hunharca öldüren katliamcıdan başka bir şey olmaz, kendi ülkesinin vatandaşlarını hunharca öldüren, katledenler hesabını verecekt...
06 Kasım 2014 Perşembe 00:10
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler