YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şok görüntüler ortaya çıktı
Karışıklıktan yararlandılar, idam mahkumu arkadaşlarının iplerini keserek infazı engellediler... İpleri kestiler arkadaşlarını kurtardılar ancak bu kaçış çok uzun sürmedi... Kötü son çabuk geldi...
Şok görüntüler ortaya çıktı
30 Aralık 2009 / 12:23 Güncelleme: 30 Aralık 2009 / 12:26

Böylesi ne görüldü ne duyuldu. İdam mahkumu arkadaşlarının iplerini keserek infazı engellediler. Kısa bir süre sonra yakalandılar... Ve işte bu olayın görüntüleri ortaya çıktı.

İran'ın güneydoğusundaki Kirman vilayetinin Sircan kentinde banka soydukları gerekçesiyle idama mahkum edilen 2 kişinin arkadaşları tarafından darağacından ipleri kesilerek kaçırıldılar. Ancak bu kaçış çok da uzun süremedi. Hem mahkumlar hem de onları kaçıran arkadaşlarını kötü son çabuk yakaladı.

İdama mahkum edilen arkadaşlarını boyunlarına geçirilen ipleri keserek kurtaran arkadaşları, karışıklıktan yararlanarak kalabalık topluluk önündeki gerçekleştirilen infazı engelledi ve idam mahkumu arkadaşlarını kaçırdı. Olayın ardından kısa bir süre sonra yerleri tespit edilen ve yakalanan idam mahkumlarının arkadaşları öldürülürken, idam mahkumları da yeniden darağacına asılarak infaz edildi. İdamları gerçekleştirilen mahkumların kaçırılma görüntüleri de olaydan kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

Görüntülerde mahkumların arkadaşları darağacındaki ipi keserek arkadaşlarını kaçırıyor.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler