YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Şeytana küfür ettiği için öldürdüm"
"Şeytana küfür ettiği için öldürdüm"
20 Şubat 2014 14:33
Tayland'da en koyu metal müzik gruplarından birinin lideri olan Samong Traisattha'yı 30 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen zanlı Prakarn Harnphanbusakorn suçunu itiraf etti.

Prakarn Harnphanbusakorn, Sai Mai polis karakolunda verdiği ifadesinde 36 yaşındaki ünlü şarkıcıyı "şeytana küfür ettiği" gerekçesiyle öldürdüğünü belirtti.

Sai Mai emniyet amiri Chawengsak Sinsungsud, açıklamasında şunları söyledi:
"Ünlü şarkıcı Samong şeytana inanmadığını söyleyince zanlı Prakarn sinirlenmeye başlamış ve tarıtışma büyümüş. Ardından şarkıcıyı bıçaklamış."

Mutfaktaki bıçak ile ünlü şarkıcıyı tam 30 yerinden bıçaklayan Prakan, polise verdiği ifadesinde önce şarkıcının bıçaklama girişiminde bulunduğunu o sırada kendisinin bıçağı elinden alıp nefsi müdafaa yaptığını belirtti.

Prakarn Harnphanbusakorn, olayın ertesi günü avukat olan babasıyla birlikte karakola teslim oldu. Ramkhamhaeng üniversitesi hukuk fakültesi öğrencisi ve sıkı bir metal dinleyicisi olan Prakarn Harnphanbusakorn, kendisinin Satanizme bağlı olduğunu söyledi. Samong'un tüm konserlerinde şeytan ile alay eden ve şeytanı lekeleyici kostümler ve kıyafetler giydiğini ve kendisinin bunu kaldıramadığı ifadesinde yer alan bilgiler arasında.

 

DHA

14:58
 // OHA
Çok afedersiniz, amiyane olacak ama; buna 'oha!' demekten kendimi alamıyorum. Kimi, sevimli kedileri kesip, videosunu paylaşır, kimi kan içer (iyyğğ) bu nasıl bir pskolojik yozlaşma böyle! Hadi şeytana taptın diyelim; şeytandan ne gibi bir çıkar ve menfaatin var. Şeytan sana ne vaad ediyor. Tövbe tövbe....
20 Şubat 2014 14:58
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler