YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saniye saniye kameralara yansıdı
Alkollü olan kadın, metro beklerken dengesini kaybetti ve olanlar oldu!
Saniye saniye kameralara yansıdı
10 Kasım 2009 / 13:41 Güncelleme: 10 Kasım 2009 / 14:06

ABD'de bir metro istasyonunda yaşanan ve metro peronunun güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan bir olayın görüntüleri izleyenleri bir heyecan kasırgasına sürüklüyor.

Macera filmlerinde bile eşine az rastlanan olay, alkollü olduğu öğrenilen bir kadının metro beklerken dengesini kaybedip raylara düşmesiyle başlıyor. O sırada peronda bekleyen ve kadına yardım etmek için rayların kenarına yaklaşan bir kaç kişi ise, daha yardım etmeye fırsat kalmadan trenin gelmekte olduğunu görüyorlar. İşte korku dolu anlar böyle başlıyor. Raylara inerek kendilerini de tehlikeye atamayan ve el kol hareketleriyle treni durdurmaya çalışan şahıslar, raylara atladığı anda sızıp kalan kadının hayatını kurtarmak için can havliyle makinisti uyarmaya çalışıyorlar. Son sürat gelen treni kullanan makinistin, kadının yattığı yere geldiği anda durup duramayacağını bilmediklerinden korku dolu anlar yaşayan yolcular, korkup kaçmak yerine son ana kadar çırpınıyorlar.

Ve sonunda makinistin inanılmaz zamanlaması sayisende korkulan olmuyor. Tam alkollü kadının raylarda yattığı yere geldiği anda durmayı treni durdurmayı başaran ve bu sayede kadının hayatını kurtaran makinist, şaşkınlık ve korku dolu anların da bir felaketle sonuçlanmadan sona ermesini sağlıyor. Alkollü kadın ise hala neler yaşadığının farkında olmadan diğer yolcular tarafından raylardan çıkarılıyor.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler