YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Salih Müslim ABD'ye ağlıyor: Bizi kurtarın
Zeytin Dalı Harekatı'nda ağır darbe alan PYD için ilk yardım çağrısını, teröristbaşı Salih Müslim yaptı. Müslim, "Kurtulmamız için başta Amerika ve uluslararası güçlerin bunları görüp muhakkak bir şeyler yapması gerekiyor." dedi.
Salih Müslim ABD'ye ağlıyor: Bizi kurtarın
23 Ocak 2018 / 09:57 Güncelleme: 23 Ocak 2018 / 09:58

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeybatısında bulunan Afrin’deki teröristleri temizlemek için başlattığı Zeytin Dalı Harekatı devam ediyor.

Askeri birliklerin ve ÖSO'nun kısa sürede büyük bir ilerleme kaydetmesi, teröristleri korkutmaya başladı.

"MUSUL'A KERKÜK'E KADAR GİDECEKLER"

Euronews'e konuşan teröristbaşı Salih Müslim de, PYD'nin korkusunu şu kelimelerle ifade etti: "Türkiye girdiği hiçbir yerden çekilmedi. Kılık değiştirebilir ama oradan çıkmaz. Erdoğan Misak-ı Milli’den bahsediyor öyle görülüyor ki Musul’a Kerkük’e kadar gidecekler."

BİZİ KURTARIN

"Rusya her şeyi Türkiye'ye bıraktı" diyen Müslim, "Kurtulmamız için başta Amerika ve uluslararası güçlerin bunları görüp muhakkak bir şeyler yapması gerekiyor." dedi.

 // hasan
Dün akşam Salih Müslim artıtv ye canlı baglantısında sunucuya abd rusya poltikalarına dair istedigi cevabı veremeyince iki dk.sonra yayını baglantıyı kestiler...
23 Ocak 2018 15:33
 // bascavus
daha kaçacak delik arayacaskin...
23 Ocak 2018 12:08
 // Boğaçhan
Kalleş kafirlere asla güvenilmeyeceğini hala anlamadın mı beyinsiz embesil? Kâfirler böyledir, adamı böyle kullanıp işi bitince sümüklü mendil gibi çöpe atarlar. Senin gibi ahmaklar da buna müstehak, hiç şikayet etme!...
23 Ocak 2018 11:08
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler