YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saldırıyı araştıran başkomiser intihar etti
Paris’te Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısını araştırmakla görevlendirilen 45 yaşındaki başkomiser intihar etti.
Saldırıyı araştıran başkomiser intihar etti
11 Ocak 2015 / 09:29 Güncelleme: 11 Ocak 2015 / 09:30

Paris'te Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısını araştırmakla görevlendirilen başkomiser intihar etti.

İntiharla ilgili soru işaretleri
 
Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısının ardından on binlerce polisin görev aldığı operasyonları yönlendirenlerden 45 yaşındaki Başkomiser Helric Fredou'in intihar ettiği açıklamaları soru işaretleri oluşturdu.
 
Şüpheli ölüm
 
Fransız Polis Sendikası, Helric Fredou'in intiharını depresyon olarak açıklarken, arkadaşları ise Limoges Kriminal Soruşturma Bölümü Müdür Yardımcılığı görevini yapan Fredou'in intihar edecek kadar sorunu olmadığını, ölümünün şüpheli olduğunu belirttiler.

13:57
 // Rasim DUMAN
Bu komiser, muhtemelen "bilmesi gerekenden" daha cok sey ogrenmisti ; "pismis asa su katmasi " ihtimali vardi, "otmesi" engellendi.

Bu hadise, Fransa -ve hempalarinin- "kurguladigi" teror operasyonlarinin en son delilidir....
11 Ocak 2015 13:57
aynı senaryo
 // Ömer
Tüm kutsal değerlere ahlaksızca saldırı ve hakaretleri karşısında basın ve ifade özgürlüğü adı altında sessiz kalınan yahudi finanasmanlı sharlie hebdo adlı derginin artık kullanım süresinin dolduğuna karar veren kurucuların bu tür barbalıkları ile yahudi dönmesi sarkozy gibi François Hollande ve ekibini dizayn etme operasyonudur.işin özünde siyonist erk, uşak bulur mükafatlandırır lüks bir yaşam ve kariyeri verilen görev sonrası geri alır ve yok eder. o yok oluşuda ranta çevirirler. ...
11 Ocak 2015 Pazar 12:39
LSD
 // Zulfikar
LSD hapları ne güne duruyor, özel istihbarat servisleri bunu kullanıyor, aşırı miktarda kullanımı; intihar ile sonuçlanıyor....
11 Ocak 2015 Pazar 09:45
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler