YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rusya'dan Türkiye açıklaması
Rusya'nın Türkiye hava sahasını ihlal etmesiyle ilgili bir açıklama da Kremlin'den geldi. Kremlin, "Türkiye ile iyi ilişkileri sürdürmeyi umuyoruz. Türkiye'nin sınırını da korumayı hedefliyoruz" açıklaması yaptı.
Rusya'dan Türkiye açıklaması
08 Ekim 2015 / 13:25 Güncelleme: 08 Ekim 2015 / 14:12

Rus uçaklarının Türk hava sahasını ihlal etmesinin ardından Ankara ile Moskova arasında çıkan kriz sürerken, Rusya'dan çarpıcı bir açıklama geldi.

Kremlin sözcüsü Dimitri Peskov: Rusya Türkiye ile ilişkilerini iyi tutmak istiyor Suriye'deki hava saldırıları Türkiye sınırını da korumak içindir.

Peskov, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Suriye'nin korunmasına destek olmak için yaptığımız eylemler, Türkiye'nin sınırlarını da kapsayan bölgede güvenlik ve istikrarın sağlanmasına katkıda bulunuyor. Bu eylemlerin içinde Suriye'deki hava operasyonlarımız da var" dedi.

sana ne
 // Adem
eski türkiye yok karşında, sınırlarını kendisi korur sana ne. gerekirse haddini de bildirir ama dua et sabırlı davrandık, taşırma... ...
08 Ekim 2015 Perşembe 20:32
...
 // Yahya RAMİ
Rusya'nın sınırlarımızı korumak için bu kadar hassas olması bizi oldukçu duygulandırdı (?!?). Hayırdır inşaallah!!!...
08 Ekim 2015 Perşembe 16:45
Dimitri
 // uykucu
Biz kendi hudutlarimizi kendimiz koruruz elhamdulillah. Sen 1977 model mig'lerini buralardan cek ve votkaya devam et....
08 Ekim 2015 Perşembe 14:25
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler