YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rusya'dan Merkel'e şok tehdit
Rusya'dan Merkel'e şok tehdit
10 Şubat 2016 11:32
Rusya, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in önceki gün Türkiye’ye yaptığı Rusya’nın hava saldırılarına ilişkin olarak açıklamasına tepki gösterdi. Kremlin sözcüsü Peskov, "herkesi kelimelerini seçerken çok dikkatli konuşsun" dedi.

Rusya Devlet Başkanı Putin'in Sözcüsü Dmitri Peskov, “Suriye'deki hassas durum ve çözüm meselesi göz önüne alınarak bir kez daha herkesi kelimelerini seçerken çok dikkatli ve sorumlu olmaya çağırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Rusya'nın hava saldırılarında sivillerin öldürdüklerini reddeden Peskov, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya'yı resmen Suriye'yi işgal etmekle itham eden sözlerine de yanıt verdi. Peskov, “Erdoğan'ın işgal söyleminin ne uluslararası hukuk, ne de fiili durumla ilgisi var. Buna ancak saçmalık tanımı yapılabilir. Rusya Suriye'de bu ülkenin resmi yönetimi tarafından yapılan davetle bulunuyor” dedi.

 // Hasan
Dik durucağız.kimseye boyun eymiyeceğiz....
10 Şubat 2016 16:27
ö ölüme davetiye
 // mustafa
Rus askerlerine kutsama töreni yapılır. Kutsal savaş gibi.olarak masraf edilir. Zaten kriz hat safhada. Ö kadar rus askeri ölürken. Masum insanların katili yapılırken. Bunun adına davet de..... Yeme bizi be...
10 Şubat 2016 Çarşamba 11:54
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler