YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rusya'dan bir açıklama daha geldi
Rusya'dan bir açıklama daha geldi
25 Kasım 2015 09:50
Rus savaş uçağının düşürülmesinden sonra Rusya Başbakanı Medvedev, Türkiye'yle önemli ortak projelerin iptal edilebileceğini açıkladı.

Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev, dün Suriye sınırında düşürülen Rus uçağıyla ilgili konuştu. Medvedev, 'suç eylemi' olarak nitelediği olayın önemli ortak projelerin iptal edilmesine yol açabileceğini söyledi.

Medvedev'in açıklamaları şöyle;

*Rus uçağını düşüren Türkiye iktidarının suç niteliğindeki düşüncesiz eylemleri, 3 sonuca yol açtı. İlk olarak sınırların korunması dahil hiçbir ulusal çıkarla meşru gösterilemeyecek şekilde Rusya-NATO ilişkilerinde tehlikeli bir tırmanışa yol açtı.

*İkinci olarak, Türkiye bu eylemiyle IŞİD militanlarını koruduğunu gösterdi. IŞİD’e ait işletmelerde üretilen petrol ürünlerinin sevkiyatına dahil olan bazı Türk yetkililerinin bu süreçten elde ettiği doğrudan finansal çıkarları göz önünde bulundurulduğunda, bu şaşırtıcı bir şey değil.

*Üçüncü olarak da Rusya ile Türkiye arasındaki iyi komşuluk ilişkileri ekonomi ve siyasi alan dahil zarar gördü. Bu hasarı telafi etmek zor olacak. Bu eylemin bir dizi ortak projenin iptal edilmesi ve Türk şirketlerinin Rus pazarındaki pozisyonlarını kaybetmesi gibi doğrudan sonuçları olabilir.

ANTALYADAKİ KIZLARINIZI ALIN
 // ANTALYALI HASAN
ANTALYAYA BEDAVA TATİL YAPMAYA GELMİŞ OLAN RUS KIZLARINI ALIN İSTEMİYORUZ BURADA....
25 Kasım 2015 Çarşamba 11:30
elinden ne geliyorsa yap
 // Alperen
sayın rusya
1- ne işin var benim topragımda
2- benim sınırımı niye rahatsız ediyorsun.
3- sen vurunca doğruda ben vurunca neden yanlış.
4- herzamanki gibi işine gelmedimi karşı taraf her zaman kötü...
25 Kasım 2015 Çarşamba 11:26
gözünü aç
 // aç gözünü
Ayrıca sen devlet olarak geldiğin bir bölgede .....MİLLİYETİ belli olmayan uçakla operasyon yaparak neyin peşindesin. ne haltlar peşindesin. sesiniz çıkmasın.............
25 Kasım 2015 Çarşamba 10:34
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler