YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rusya'da tarihi operasyon başladı!
Rusya'da tarihi operasyon başladı!
31 Aralık 2013 22:30
Rusya, Volgagrad şehrinde son günlerde yaşanan terör saldırılarının ardından, bölgede 5 bin polisin katıldığı büyük bir operasyon başlattı.

Volgagrad şehrinde29-30 Aralık tarihlerinde 24 saat için iki intihar saldırısı gerçekleşmişti. Patlamalarda toplam 34 kişi hayatını kaybederken,100'den fazla kişi de yaralanmıştı. Yaşanan saldırıların ardından 5 bin 200 polis şehrin çeşitli bölge ve mekanlarında baskın düzenledi.

Yaklaşık 5 bine yakın noktada arama tarama çalışması yapıldığı bildirildi.

Operasyonda çeşitli suçlardan 80'den fazla kişi gözaltına alınırken, yaklaşık 5 kilo uyuşturucu ve çok sayıda silah ele geçirildiği belirtiliyor.

01:13
 // 2014 RUSYA İÇİN BUHRANLI OLACAK
Evet, bu bir kehanet değil. Salı'nın gidişinden Çarşamba'yı, Çarşamba'nın gidişinden, Perşembe'nin gelişini anlıyoruz. Rusya çok karışacak. Gerek, bölgesel bir güç oluşu, gerek, Türkiye ile yeni bir müttefik oluşu, gerek Ortadoğu ve Asya kıtalarında at oynatması, AB, ABD ve İsrail'i tedirgin etmektedir. Putin'in zekası da yabana atılacak gibi değil. Ama Batı, bu imparatorluktan çok rahatsız. Rusya, Çin, İran ve Türkiye'nin oluşturacağı, yeni bir NATO dan, endişe edilmektedir. Umarım, Putin, bu oyunların üstesinden gelir....
01 Ocak 2014 01:13
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler