YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rusya ve Esed yine katletti: 54 ölü
Suriye ve Rus ordusuna ait savaş uçaklarının Halep ve Deyr ez-Zur kentlerinde yerleşim yerlerine düzenlediği hava saldırılarında 54 kişi hayatını kaybetti, onlarca kişi de yaralandı.
Rusya ve Esed yine katletti: 54 ölü
16 Ağustos 2016 / 18:52 Güncelleme: 16 Ağustos 2016 / 18:53

ivil savunma yetkililerinden alınan bilgiye göre, Rus uçaklarının Halep'in güneyinde muhalif bölgelere giren araçlara düzenlediği saldırıda 17 kişi öldü, 20 kişi yaralandı.

Kentin Tarik el-Bab, Sahur ve Meşhed semtlerine düzenlenen saldırılarda da 27 kişinin öldüğünü, onlarca kişinin yaralandığını ifade eden yetkililer, çok sayıda yerleşim yerinde hasar meydana geldiğini belirtti.

Yetkililer ayrıca Rus uçağının Deyr ez-Zur kentinin Ummal semtindeki En-Nur fırınına düzenlediği hava saldırısı sonucu aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 10 kişinin yaşamını yitirdiğini, çok sayıda kişinin yaralandığını vurguladı.

Rusya'ya ve rejime ait savaş uçaklarının Halep'in Tarik el-Bab semtinde pazar yerine düzenlediği hava saldırısında 20 kişi ölmüş, 25 kişi yaralanmıştı.

Şaşılacak iş
 // Rasim DUMAN
Yahu bu katliamlar hâlen devam ediyorsa, biz RUSYA ile geçen hafta ne görüştük ?! Biz onlarla hangi hususlarda mutabık kaldık ?! Görüşmelerin bir faydasının olup olmadığı, icraatta ve sahada belli olur. İcraat : Katliam, Saha : Kan gölü. Ya muhaliflere verin 40-50 tane CİRİT, veya, Özel Kuvvetler'in eline verin gönderin. Adamlar 5-10 tane peşpeşe uçak kaybetsinler bakalım ! Köpeksiz köyde deyneksiz geziyorlar ! Kaç defa söyledik...!...
16 Ağustos 2016 Salı 20:16
 // NİHAT
Tarih boyunca kahpe sistemi hep aynı çalışıyor. Sivil, savunmasız insanlar kadınlar ve çocuklar hatta bunlara hizmet eden hayvanlarla bitkiler bile yok ediliyor. Ama zafer inananların ve sabredenlerindir....
16 Ağustos 2016 19:25
BAK TÜRKİYE SANA RUSYA VERELİM
 // ismail emre
Devlet çıkarı haklısın politika haklısın uzun vadede ortaklık haklısın

hep haklısın doğruya sen yapacağını fazlasıyla yaptın

pkk,fetö bile ölümden kurtuldu idam yasası çıkartmadınız şu masum müslümanlar hergün katlediliyor ne diyeyim dünyanın çivisi çıkmış.......
16 Ağustos 2016 Salı 19:12
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler