YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rusya Türkiye sınırında cami vurdu!
Rusya'ya ait savaş uçakları Türkiye sınırına 3 kilometre ötede bulunan Naciye Kasabası'ndaki bir camiyi bombaladı.
Rusya Türkiye sınırında cami vurdu!
11 Aralık 2015 / 22:16 Güncelleme: 11 Aralık 2015 / 22:25

Suriye'de, Rusya'ya ait olduğu ileri sürülen savaş uçakları, Hatay'ın Yayladağı İlçesi'ne kuş uçuşu 3 kilometre uzaklıkta olanNaciye Kasabası'ndaki bir camiyi bombaladı.

İlk belirlemelere göre 4 kişi yaşamını yitirdi 50 kişi de yaralandı. Yaralılardan 2'si, Hatay'a getirildi.

CUMA NAMAZI ÇIKIŞI CAMİ BOMBALADI

Bayırbucak Türkmenleri bölgesine hava saldırısı düzenleyen yerel kaynaklara göre Rusya'ya ait uçaklardan biri cuma namazı çıkışında Naciye Kasabası'ndaki camiye bomba attı.

ÖLÜ VE YARALILAR VAR

Suriyeli yerel kaynaklar 4 kişinin öldüğünü belirtirken, 50 kişinin de yaralandığını kaydetti. Camide de büyük çapta hasarın meydana geldiği hava saldırısında yaralananlar çevredeki hastanelere götürüldü.

YARALILAR HATAY'A GETİRİLDİ

Yaralılardan durumu ağır olan 2'si Yayladağı İlçesi'ndeki Suriye sınırının sıfır noktasında bulunan sahra hastanesine getirildi. Burada yapılan müdahalenin ardından yaralılar ambulanslarla Antakya Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

BEDDUA
 // hakan
ALLAH SENİ YERLE BİR ETSİN RUSYA KAFİRİ...
11 Aralık 2015 Cuma 22:36
1
 // 1
Putin' bizde bir laf vardır Ecel gelen merkep Cami duvarına. ...Anlamazsin se bunu neyse Türkün laneti üstünden eksik olmasın gün be gün o korku ve telaşla yaptığın işler başına tek tek çivi gibi cakilsin öyle bir hale Giresin ki o saldırdığın savunmasizlar dan aman dileyesin...
11 Aralık 2015 22:30
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler