YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rus komutandan Türkiye'ye küstah tehdit
Türkiye üzerinden Rusya'ya yollanan pilotun cenazesini teslim alan Rusya Hava Kuvvetleri Komutanı Viktor Bondarev Türkiye'yi tehdit etti.
Rus komutandan Türkiye'ye küstah tehdit
01 Aralık 2015 / 08:26 Güncelleme: 01 Aralık 2015 / 09:21

Rusya Hava Kuvvetleri Komutanı Viktor Bondarev, Rus pilot Peşkov'un cenazesini Ankara’dan Moskova bölgesindeki Çkalovskiy havalimanına getiren uçağı karşılayan protokole kartıldı.

''HAK ETTİKLERİ CEZAYI BULACAKLAR''

Rus komutan, “Bugün Oleg Anatolyeviç Peşkov’un cenazesi Rusya topraklarına ulaştı. Görevlerimizi gerçekleştirirken daima onu örnek alacağız. Bu ihaneti gerçekleştirenlerse hak ettikleri cezayı bulacaklar” dedi.

1-20151201074029.jpg

''MUHTEŞEM BİR PİLOT YAŞAMINI YİTİRDİ''

Peşkov’un Rusya için vatandaşlık ve askerlik görevini son ana kadar layığıyla yerine getirdiğini vurgulayan Bondarev, “Hava kuvvetlerimiz Peşkov’u kendisine örnek aldı ve almaya devam edecek. Askeri görevlerimizi sonuna kadar yerine getireceğiz. Arkamızdan yapılan hain bir saldırı yüzünden harika bir insan, muhteşem bir pilot yaşamını yitirdi” ifadelerini kullandı.

Havlayan köpek ısırmaz
 // Boğaçhan
Bi halt edemezsiniz. Bu blöfleri yemezler....
01 Aralık 2015 Salı 11:57
artist
 // osmanlı
ulan artist. her tarafın ateş olsa cürümün kadar yer yakarsın. keşke hepiniz o pilot gibi olsanızda, sizinde töreninizi yapar göndeririz. türkler asla arkadan vurmazlar. vurdumu öndennnn vururlar. onuda tam vururlar. ...
01 Aralık 2015 Salı 10:25
AKILLI OLUN
 // Keşanlı
Sizin muhteşem bir pilottu dediklerinizi biz tek atışta çok kolay düşürebiliyorsak bence siz bizimle dalaşmaya kalkmayın. Oturun oturduğunuz yerde kalan o muhteşem :) pilotlarınızdan da olmayın bize masraf çıkartmayın...
01 Aralık 2015 Salı 09:17
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler