YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rothschild ailesi, darbeciler için endişeli!
Yahudi baron Jacob Rothschild’in yayın organı The Economist, 239 vatandaşımızı şehit eden ve binlerce kişiyi yaralayan darbeci hainler için, "Hapistekilerden endişeliyiz. Bu konuda gerekli bilgilere ulaşılamıyor" yorumunu yaptı.
Rothschild ailesi, darbeciler için endişeli!
06 Ağustos 2016 / 22:03 Güncelleme: 06 Ağustos 2016 / 22:10

15 Temmuz darbe girişiminin başarısız olması, dünya medyasını da rahatsız etti. Yahudi Rothschild ailesinin en önemli yayın organı The Economist, Türkiye düşmanlığını yine gösterdi.

FETÖ örgütüne yapılan operasyonlardan rahatsız olan dergi, bunların bir an önce sonlandırılması gerektiğini ve bu konuda Türkiye'ye baskı yapılmasını istedi.

HAPİSTEKİLER İÇİN ENDİŞELİLERMİŞ!

239 vatandaşımızı şehit eden, binlerce kişiyi yaralayan TBMM, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne bomba atanlara sahip çıkan The Economist, "hapistekilerden endişeliyiz. Bu konuda gerekli bilgilere ulaşılamıyor" yorumunu yaptı. 

The Economist'in yakın olduğu bazı kişilerin de operasyonda içeri alınması, derginin en büyük rahatsızlığı olarak öne çıktı.

 // Rafet
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
07 Ağustos 2016 11:23
 // Sait Onur Eyüboğlu
Uşaklarına sahip çıkmaya, hala "Korkmayın. Bizi ifşa etmeyin. Biz akanızdayız" mesajı gönderiyor Üst Akılın beyni....
07 Ağustos 2016 09:46
Elikanlı-yüzükanlı
 // Rasim DUMAN
Üç sene önce Hint Okyanusunda düşen/düşürülen Malezya uçağı ile bir ilgin var mı bay Yahudi? Hani şu "çok kritik teknolojik mâhiyetteki" yarı iletkenler üretimi hususundaki üç tane Çin'li ortağınızın da aynı uçakta "infazı" ile ilgili olarak diyorum. Ortaklık sözleşmenizde, böyle bir durumda diğer ortakların hisselerinin tamamının Rothschild ailesine geçeceğine dâir bir madde var mıydı? Düşen uçağın tek parçasının dahi "bulunamamış" olması neyi ifâde ediyor...?...
07 Ağustos 2016 Pazar 07:51
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler