YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rapçi kadın 100. yaşını böyle kutladı
Rapçi kadın 100. yaşını böyle kutladı
01 Nisan 2013 11:09
100. yaş gününü sıradan bir şekilde kutlamak istemeyen Verna Owens isimli kadın, Virjinya Kilisesi'nde rap söyleyerek kutladığı doğum günü Paskalya Bayramı kutlamalarını gölgede bıraktı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Atlas Okyanusu sahilindeki Virjinya eyaletinde Pazar gününe damgasını vuran olay kilisenin Paskalya kutlamaları yerine Verna Owens adlı kadının 100. yaş günü kutlaması oldu.

İzleyenlerin gözlerine inanamadığı görüntülerde 100 yaşındaki yaşlı kadının yaşına göre oldukça dinç duruşu ve genelde 'asi gençler' arasında yaygın olarak dinlenen rap türünde bir şarkı söylemesi dikkat çekiyor. Söylediği şarkıya el ve vücut hareketleriyle de eşlik etmeyi ihmal etmeyen 100 yaşındaki Verna Owens gençlere taş çıkartıyor. Rap şarkısının ardından akraba ve yakınlarına sarılarak doğum günü kutlamalarını kabul eden yaşlı kadın daha sonra inanılmaz bir ilke daha imza atıyor ve bowling salonuna gidiyor. Ortalama 5 kilogram ağırlığındaki bowling topunu hiç zorlanmadan kaldırarak izleyenleri kendine hayran bırakan 100 yaşındaki yaşlı kadının akabinde oldukça iyi bir skor yaparak oyundan ayrıldığı görülüyor. 100. yaş gününde birbirinden ilginç şeyler yapan Amerikalı kadının mutluluğu gözlerinden okunuyor.

 

İHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler