YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rakka'da Kanadalı teröristin Apo sevgisi
DEAŞ'tan kurtarılarak sözde bir kahramanlık hikayesine çevirilen Rakka'da Kanadalı bir YPG'li Apo'yu güzelledi. YPG'li terörist,
Rakka'da Kanadalı teröristin Apo sevgisi
23 Ekim 2017 / 10:53 Güncelleme: 23 Ekim 2017 / 11:03

Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu olan ve koalisyon güçleri adı altında ABD'nin desteği ile bölgede hain planlar yapan YPG içlerinde yabancı asker barındırıyor. ABD'lilerin çoğunlukla gündeme geldiği terör oluşunda bulunan bir Kanadalı Rakka'nın ele geçirilmesinin ardından terörist lideri Apo'ya güzellemeler yaptı.

"BARIŞIN SAVUNUCUSU"

Hazan Kobani isimli Kanadalı terörist Rakka'nın "sözde" kurtarılışının ardından çekilen bir videoda terörist başıAbdullah Öcalan'ın özgürlük, barış ve demokrasi adına çok önemli bir kişi olduğunu belirtti. Kobani Apo'nun 18 yıldır hapiste sadece fikirleri yüzünden tutulduğunu söylerken ABD'nin de onun özgürlüğü konusunda bir şeyler yapması gerektiğini beyan etti.

KANADALI TERÖRİSTTEN PİŞKİN SÖZLER

Kobani'nin sözleri bununla da sınırlı kalmadı. YPG'nin Ortadoğu'da DEAŞ karşısında büyük bir güç olduğunu belirten Kanadalı terörist, Apo'nun kitapları ve savunduğu düşünceler de YPG'nin en önemli motivasyon kaynakları olduğunu söyledi. Terörist başı'nın fikirleri sayesnde Rakka'nın "özgürleştirildiğini" belirten Kanadalı Kobani, apo'ya adeta teşekür etti.

YPG'NİN YABANCI "ASKERLERİ"

Suriye'de faaliyet gösteren ve direkt olarak PKK'nın kolu olan YPG içerisinde çok sayıda yabancı terörist barındırıyor. Bu zamana kadar fikri olarak destek verdiği belirtilen çok sayıda Avrupalı, Amerikalı, Asyalı terörist YPG'ye katıldığı ortaya çıkartılırken , ABD'nin de direkt devlet nezdinde asker ve mühimmat desteği verdiği görülmüştü.

Türk
 // AA38
Türk askerini görünce NE MUTLU TÜRKÜM DER ATATÜRKÜN GENÇLİĞE HİTABESİNŞ OKUR IRAK ASKERİNİ GÖRÜNCE KAÇAN PEŞMERGE GİBİ...
23 Ekim 2017 13:49
Şeytanlar
 // Nezir

Bunları kim organize ediyor,hadiseye baktığımızda hiç kimsenin sebepsiz olarak oraya gitmesi mantıklı değildir. öcalan'ın bırakın albenisini son derece itici bir tipdir. Bunlar asla öcalan hayranı değil, deccalın görevlendirdiği şahsiyetini on paraya satmış zavallı insanlıktan nasipsiz, farkında olmadan deccalizme hizmet eden, insan şeklindeki şeytanlardır.
...
23 Ekim 2017 Pazartesi 13:31
 // bascavus
bizde Türkiye sevdalisiyiz bır sürü yabancı savaşçı ırak ve Suriye'de var bizde vatan sever olarak gönüllü savaşa çağrı bekliyoruz...
23 Ekim 2017 12:36
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler