YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Putin'i dünyaya rezil eden milli proje
Rus yapımı cipe binmek isteyen Putin, aracın kapısını açmak istedi. Açamayınca general zorladı. Ancak kapının kolu generalin elinde kaldı.
Putin'i dünyaya rezil eden milli proje
13 Mayıs 2016 / 08:00 Güncelleme: 13 Mayıs 2016 / 09:30

Rusya Silahlı Kuvvetleri donanımında birtakım eksiklikler olduğunu önceki gün dile getiren Devlet Başkanı Vladimir Putin, tam da bu eksiklerden birini kendi gözleriyle görme şansını yakaladı.

MİLLİ CİPİN KAPI KOLU ELİNDE KALDI

Generallerin Putin'e göstermeye çalıştığı yeni cipin kapısı açılmadı. Kapı kolu ise ellerinde kaldı.
Olay Soçi'de yaşandı. Rus generaller Başkan Putin'e ağır makineli tüfek taşıyabilen Rus yapımı “Patriyot” (vatansever) marka aracı göstermek istedi.

Ancak Putin'in araca binmek için ön sağ kapıyı açma girişimi sonuç vermedi. Rusya Savunma Bakanlığı zırhlı araçlar sorumlusu General Aleksander Şevçenko Devlet Başkanına yardım etmek için kapıyı çekiştirmeye başladı. Kapı bir türlü açılmadı. General asıldığında ise kapının kolu elinde kırıldı.

dvfvfg.jpg

 // Ömer
geçmişte bizlerde böyle bir gurura ımza atmıştık. Birilerini kötülemeye çalışırken ülkede üretillen teneke araçlarda her yıl binlerce vatandaşımız n ölümü ve sakat kalmasına rağmen karunlaşanlara karşı neden sağırkkörbakarız acaba ?...
13 Mayıs 2016 10:11
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler